Karta atleta

Export do excelu
  • Erika Kofroňová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.23 České Budějovice 13.06.2010
50 m 07.61 h České Budějovice 17.11.2012
60 m 08.60 Znojmo 10.10.2014
60 m 08.62 h Praha-Strahov 24.01.2015
100 m 13.81 Schwechat 08.06.2014
150 m 20.80 Kladno 05.10.2013
150 m 21.02 h Praha 14.12.2013
200 m 28.51 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 29.19 Tábor 06.06.2015
300 m 52.20 Nová Včelnice 07.05.2011
300 m 62.76 h České Budějovice 04.12.2011
600 m 2:18.51 České Budějovice 03.10.2010
800 m 2:51.32 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 h Praha-Strahov 15.01.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 11.56 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek 10.02 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.87 h Praha 14.12.2013
60 m překážek (0.84) 10.38 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.60 Praha 13.09.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 17.15 Eggenfeld 04.10.2015
100 m překážek (0.84) 17.18 Domažlice 26.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.69 Písek 06.09.2014
skok vysoký 1.26 Klatovy 01.05.2015
skok daleký 4.59 h Praha-Stromovka 30.01.2016
skok daleký 4.80 Tábor 26.09.2018
trojskok 10.00 h Praha-Stromovka 16.02.2016
trojskok 9.75 Ostrava 24.09.2016
vrh koulí 3kg 09.16 Tábor 26.09.2017
hod diskem 1kg 22.63 Písek 08.09.2018
hod oštěpem 500g 39.21 Písek 03.09.2016
hod oštěpem 600g 38.05 Domažlice 26.05.2018
hod kriketovým míčkem 56.54 Znojmo 10.10.2014
hod plným míčem 1kg 06.60 Tábor 19.09.2010
středoškolský pohár 1138 Tábor 26.09.2018
pětiboj 2332 České Budějovice 29.09.2012
čtyřboj 1209 České Budějovice 03.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 17.35 České Budějovice 20.05.2017
skok daleký 4.43 Tábor 26.09.2017
trojskok 09.64 České Budějovice 13.05.2017
vrh koulí 3kg 09.16 Tábor 26.09.2017
hod oštěpem 600g 36.30 Praha - Eden 27.08.2017
středoškolský pohár 0886 Tábor 26.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) středoškolský pohár/Dky Tábor 0886
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok daleký/Dky/F 9 Tábor 4.43
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) vrh koulí 3kg/Dky/F 10 Tábor 09.16
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 Praha - Eden 17.70
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 5 Praha - Eden 36.30
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Tábor 35.38
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 35.52
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B3 3 Stará Boleslav 17.40
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž/F Stará Boleslav DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 Stará Boleslav 35.80
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 České Budějovice 17.35
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž/F 5 České Budějovice 09.56
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F 5 České Budějovice 31.25
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž/F 8 České Budějovice 09.64
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F 8 České Budějovice 32.97
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) skok daleký/Jky/F 8 Sušice 3.90
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F Sušice 32.80