Karta atleta

Export do excelu
  • Hošková Jana
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sušice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 Kladno - Sletiště 23.07.2016
60 m 09.03 h Praha-Stromovka 16.02.2016
100 m 14.16 Domažlice 19.08.2017
150 m 21.30 Klatovy 04.10.2014
200 m 28.42 Sušice 06.05.2017
200 m 28.78 h Praha - Stromovka 21.01.2017
300 m 46.56 Sušice 15.05.2018
400 m 66.42 Sušice 17.06.2018
400 m 67.01 h Praha - Stromovka 27.01.2018
800 m 2:43.64 Plzeň 04.06.2016
800 m 2:45.57 h Praha - Stromovka 20.01.2019
60 m překážek 10.70 h Praha-Strahov 31.01.2015
100 m překážek 17.33 Tábor 06.06.2015
200 m překážek 32.49 Domažlice 14.09.2018
300 m překážek 49.30 Sušice 15.05.2018
400 m překážek 70.36 Domažlice 26.05.2018
sprintérský trojboj 1731 Kladno - Sletiště 23.07.2016
středoškolský pohár 1561 atletický stadion Klatovy 20.09.2018
sedmiboj 3001 Klatovy 01.05.2015
vrhačský trojboj 0659 Sušice 04.05.2014
vrhačský čtyřboj 0583 Sušice 26.04.2015
hod diskem 0,75kg 14.78 Sušice 04.05.2014
hod diskem 1kg 0 Sušice 26.04.2015
hod kladivem 3kg 22.79 Sušice 10.05.2016
hod oštěpem 500g 16.97 Klatovy 01.05.2015
hod oštěpem 600g 16.25 Klatovy 04.10.2014
vrh koulí 3kg 07.59 Sušice 26.04.2015
vrh koulí 4kg 06.94 Sušice 22.09.2018
skok daleký 4.63 Klatovy 10.05.2018
skok daleký 4.57 h Praha - Stromovka 18.02.2017
trojskok 10.21 Vlašim 11.06.2016
trojskok 09.97 h Praha - Stromovka 21.01.2017
skok o tyči 2.20 Písek 05.09.2015
skok vysoký 1.36 Klatovy 04.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 400 m/Ž/B2 3 Domažlice 68.40
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Ž/B2 3 Domažlice 33.78
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B7 1 Nýřany 21.68
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Ž/B1 6 Nýřany 48.02
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m př./Ž/B2 3 Vlašim 18.40
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m př./Ž/B1 4 Vlašim 76.70
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R1 7 Domažlice 14.16
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 5 Domažlice 46.66
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B2 1 Pacov 17.55
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B1 3 Pacov 71.59
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž/F 12 Pacov 09.90
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./Jky/R1 8 Jablonec nad Nisou 70.91
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m př./Ž/B3 1 Sušice 18.41
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m př./Ž/B2 1 Sušice 73.17
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) trojskok/Ž/F 10 Sušice 09.65
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m př./Ž/F 6 České Budějovice 73.25
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B3 4 Sušice 46.83
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m př./Ž/B1 5 Praha - Děkanka 17.93
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./Ž/B1 4 Praha - Děkanka 73.59
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) trojskok/Ž 8 Praha - Děkanka 09.94
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Jky/B3 2 Sušice 28.42
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Jky/B2 2 Sušice 66.68
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) dálka/Jky/F 6 Sušice 4.45
30.04.2017 Vložený závod Vrhačského čtyřboje (TJ Sušice) trojskok/Jky Sušice 09.96
30.04.2017 Vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) trojskok/Jky Sušice 09.64
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 11 Praha - Stromovka 4.57
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž 6 Praha - Stromovka 09.88
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B9 3 Praha - Stromovka 29.41
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B4 1 Praha - Stromovka 28.78
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B3 2 Praha - Stromovka 67.39
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) trojskok/Ž/F 5 Praha - Stromovka 09.97