Karta atleta

Export do excelu
  • Záhorová Adéla
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér Jiří Couf
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.79 Nová Včelnice 9.5.2010
50 m 07.35 h České Budějovice 4.12.2011
60 m 07.83 Plzeň 20.9.2014
60 m 07.58 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.10 Praha - Přátelství 12.5.2018
150 m 19.69 Tábor 14.9.2013
150 m 19.80 h Praha-Strahov 9.1.2015
200 m 26.14 České Budějovice 13.5.2017
300 m 49.61 Nová Včelnice 7.5.2011
300 m 61.0 h České Budějovice 20.3.2010
600 m 2:11.69 České Budějovice 3.10.2010
800 m 2:48.06 České Budějovice 29.9.2012
800 m 3:06.25 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
50 m překážek 08.43 České Budějovice 13.6.2010
50 m překážek 10.59 h Nová Včelnice 6.3.2010
60 m překážek 10.48 České Budějovice 29.9.2012
60 m překážek 09.90 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
pětiboj 2710 České Budějovice 29.9.2012
pětiboj hala 2694 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
čtyřboj 1471 České Budějovice 3.10.2010
hod oštěpem 600g 28.25 Jablonec nad Nisou 7.9.2019
hod kriketovým míčkem 37.81 České Budějovice 29.9.2012
vrh koulí 3kg 09.33 Tábor 20.5.2014
vrh koulí 3kg 08.64 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
skok daleký 6.48 Tábor 18.7.2018
skok daleký 6.12 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
trojskok 12.58 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
trojskok 12.71 h Ostrava 24.2.2018
skok vysoký 1.52 Litomyšl 4.6.2013
skok vysoký 1.56 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.63 Jablonec nad Nisou 7.9.2019
hod oštěpem 600g 28.25 Jablonec nad Nisou 7.9.2019
skok daleký 6.23 Praha - Eden 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23Z Praha - Eden 6.14
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Ž Praha - Eden 5.62
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/Ž Praha - Eden 12.00
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž/F Tábor DNS
20.07.2017 MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ dálka/Jky/KB 15 Grosseto 5.86
06.07.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek dálka/Jky Trnava 5.99
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž Kladno 5.87
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž Kladno DNS
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Jky/F Jablonec nad Nisou 6.20
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Jky/F Jablonec nad Nisou 12.58
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F Třinec 6.15
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž/F Stará Boleslav 5.99
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Ž/F 7 Stará Boleslav 10.90
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) dálka/Ž 6 Praha - Přátelství 5.74
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) dálka/Ž/F 4 Praha - Přátelství 5.72
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/F České Budějovice 12.36
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Ž/F České Budějovice 5.66
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Ž/B1 4 České Budějovice 26.14
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Ž/F České Budějovice 5.72
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/R3 1 Sušice 12.24
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Jky/F1 Sušice 12.30
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) dálka/Jky/F Sušice 5.55
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F 12 Praha - Stromovka 5.63
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.81
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F Ostrava 12.29
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Jky/R1 1 Praha - Stromovka 07.88
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Jky/F Praha - Stromovka 07.83
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) dálka/Jky Praha - Stromovka 5.72
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 1 Praha - Stromovka 07.82
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/F Praha - Stromovka DNS
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) dálka/Jky/F Praha - Stromovka 5.96
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) trojskok/Ž/F Praha - Stromovka 11.26
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/Ž/B1 4 Praha - Strahov 07.90
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) dálka/Ž Praha - Strahov 5.61