Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlica Filip
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.31 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.89 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m 07.84 h Praha-Stromovka 16.2.2016
100 m 11.91 Praha-Stromovka 22.5.2018
150 m 19.29 Praha 27.8.2015
200 m 24.85 Praha-Juliska 31.8.2016
200 m 24.71 h Praha-Stromovka 16.2.2016
300 m 38.53 Praha - Děkanka 2.5.2017
300 m 38.26 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 55.04 Praha - Děkanka 14.6.2016
400 m 55.21 h Praha - Strahov 10.2.2017
600 m 1:52.88 Praha 27.4.2015
800 m 2:26.38 Praha 15.9.2014
1000 m 3:07.66 Praha 11.10.2014
60 m překážek 10.87 Praha 12.10.2013
60 m překážek 13.01 h Praha-Juliska 12.1.2012
100 m překážek 15.76 Praha - Juliska 10.10.2015
pětiboj 1755 Praha 12.10.2013
devítiboj 3910 Praha - Juliska 10.10.2015
čtyřboj 0408 ZŠ Campanus, Praha 11 17.6.2011
hod diskem 1kg 21.10 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 600g 19.65 Praha 11.10.2014
hod kriketovým míčkem 39.54 Praha 12.10.2013
vrh koulí 3kg 06.16 Praha 27.4.2011
vrh koulí 3kg 06.01 h Praha-Stromovka 1.2.2012
vrh koulí 4kg 08.96 Praha 3.10.2015
skok daleký 5.99 Praha - Přátelství 19.5.2017
skok daleký 6.03 h Praha-Stromovka 23.1.2018
trojskok 12.22 Sušice 3.6.2017
trojskok 12.67 h Ostrava 18.2.2017
skok o tyči 3.30 Praha - Děkanka 12.6.2016
skok o tyči 3.20 h Praha-Stromovka 6.2.2016
skok vysoký 1.55 Praha 6.5.2015
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 13.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B03 Praha - Eden DNS
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden DNS
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B03 Praha - Juliska DNS
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/J Praha - Juliska DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/M 11 Plzeň 11.95
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) dálka/M 11 Plzeň 5.94
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/J 7 Praha - Eden 5.86
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R01 Praha - Eden DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden 12.00
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/J Praha-Stromovka 11.72
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B02 6 Praha-Stromovka 11.91
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) trojskok/M/F 10 Praha - Děkanka 12.05
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/M 7 Praha - Děkanka 6.09
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M/F Praha - Přátelství DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R07 Praha - Přátelství DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B03 2 Praha - Juliska 12.00
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) dálka/J 8 Praha - Juliska 6.05
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B02 2 Praha - Děkanka 39.53
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M/B02 2 Praha - Děkanka 11.31
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 11 Praha-Stromovka 6.03
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) trojskok/J 7 Praha - Strahov 12.02
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B7 2 Praha-Stromovka 38.26
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) dálka/M 8 Praha - Strahov 5.83