Karta atleta

Export do excelu
  • Pospíšil Kryštof
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.28 Šumperk 25.9.2018
60 m 07.23 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 11.37 Šumperk 1.7.2017
150 m 17.34 Přerov 22.8.2018
200 m 23.26 Olomouc 19.5.2018
400 m 53.65 Šumperk 27.9.2016
800 m 2:41.49 Olomouc 16.10.2013
60 m překážek 09.95 Vyškov 29.9.2013
60 m překážek 08.00 h Ostrava 12.2.2019
100 m překážek 14.50 Olomouc 24.6.2015
110 m překážek 14.25 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
200 m překážek 31.33 Šumperk 11.6.2014
300 m překážek 39.16 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
středoškolský pohár 2726 Šumperk 25.9.2018
středoškolský pohár 2838 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1729 Olomouc 16.10.2013
hod kladivem 4kg 33.49 Ostrava - Vítkovice 2.10.2018
hod kriketovým míčkem 39.63 Olomouc 16.10.2013
vrh koulí 3kg 06.70 h Ostrava 8.1.2017
skok daleký 6.90 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok daleký 6.95 h Praha - Stromovka 23.2.2019
trojskok 14.18 Praha-Juliska 23.6.2018
trojskok 13.85 h Praha - Stromovka 23.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.28 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
60 m překážek 08.00 h Ostrava 12.2.2019
110 m překážek 14.91 Praha 11.6.2019
skok daleký 6.85 Praha - Eden 15.6.2019
skok daleký 6.95 h Praha - Stromovka 23.2.2019
trojskok 13.00 Hranice 18.5.2019
trojskok 13.85 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci Ostrava - Vítkovice 2838
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F Ostrava - Vítkovice 6.77
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 07.23
02.10.2018 Podzimní úterý (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 33.49
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) dálka/M 4 Hranice 6.49
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) trojskok/M Hranice 13.55
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 110 m př./M/B01 1 Hranice 15.54
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/B01 3 Praha - Eden 14.47
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/J 8 Praha - Eden 6.65
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/J 6 Praha - Eden 13.77
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dci Šumperk 2726
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Dci Šumperk 07.28
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) dálka/Dci Šumperk 6.59
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dci 10 Stadion TJ Šumperk 1465
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Dci/B01 1 Stadion TJ Šumperk 07.34
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) dálka/Dci Stadion TJ Šumperk 6.51
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 14.98
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 6.59
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F Ostrava - Vítkovice DNS
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) dálka/J Ostrava - Vítkovice 6.76
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) dálka/M/F Šumperk 6.86
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 110 m př./M/B1 2 Šumperk 15.74
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/M/F Šumperk 13.65
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m př./J/F Přerov 15.26
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/M/B01 2 Přerov 17.34
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 13 Kladno 14.07
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) dálka/M/F 4 Nové Město nad Metují 6.88
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m př./M/B01 1 Hranice 15.51
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/M/F Hranice 6.76
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/M/F Hranice 14.28
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/R2 2 Praha-Juliska 14.71
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/F 6 Praha-Juliska 14.57
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/J 6 Praha-Juliska 6.83
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/J 4 Praha-Juliska 14.18
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./J/B01 1 Ostrava - Vítkovice 15.07
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J/F Ostrava - Vítkovice 6.90
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F Ostrava - Vítkovice 13.98
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/M/F Hranice 13.63
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) dálka/M/F Hranice 6.71
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 Hranice DNS
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./J Praha 14.59
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J Břeclav 13.78
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/J Břeclav 6.75
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./J/B02 1 Břeclav 15.24
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B1 4 Olomouc 23.26
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) trojskok/M Olomouc 13.39
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) dálka/M Olomouc 6.49
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/R01 4 Olomouc 11.67
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/F 5 Olomouc 11.62
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/M/F 4 Olomouc 23.15
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 110 m př./J Olomouc 14.77
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc 13.37
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/J Olomouc 6.55
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/R3 2 Ostrava 08.40
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/F Ostrava DNS
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/J Ostrava DNS
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/R1 1 Ostrava 08.36
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/F Ostrava 08.32
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F Ostrava DNP
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J Olomouc 6.26
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/R 1 Ostrava 08.23
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/F Ostrava 08.26
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 5 Ostrava 13.72
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R2 1 Ostrava - Vítkovice 07.37
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/R 1 Ostrava - Vítkovice 08.36
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F Ostrava - Vítkovice DNS
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 4 Ostrava - Vítkovice 6.51
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/F Ostrava - Vítkovice 08.43