Karta atleta

Export do excelu
  • David Žahour
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Kraus Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 07.69 Plzeň - Petřín 26.05.2021
100 m 11.90 Plzeň 11.07.2020
150 m 18.45 Domažlice 19.06.2020
200 m 25.30 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 24.45 Plzeň 11.07.2020
300 m 39.44 Domažlice 19.06.2020
400 m 54.83 Sušice 17.06.2018
400 m 56.33 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:17.10 Sušice 06.05.2017
1500 m 5:06.92 Plzeň 14.05.2017
1500 m 5:14.11 h Praha - Stromovka 27.01.2018
skok daleký 4.67 Plzeň 14.05.2017
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.90 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m 12.44 Stříbro 26.08.2018
200 m 25.21 Nýřany 30.06.2018
400 m 54.83 Sušice 17.06.2018
800 m 2:20.62 Domažlice 26.05.2018
1500 m 5:14.11 h Praha - Stromovka 27.01.2018
1500 m 5:26.80 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) středoškolský pohár/Dci Atletický stadion města Plzně 0000
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) 1500 m/Dci/B02 9 Atletický stadion města Plzně 5:26.80
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B03 2 Stříbro 26.11
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R02 3 Stříbro 12.44
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FB 4 Stříbro 12.49
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/M/B01 4 Stříbro 59.27
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 400 m/M/B01 4 Nýřany 56.37
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/R01 5 Nýřany 12.64
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/FB Nýřany 12.58
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/M/B02 4 Nýřany 25.21
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/J/B01 4 Sušice 25.25
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 400 m/J/B02 1 Sušice 54.83
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B02 3 Plzeň 56.37
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B02 5 Plzeň 25.77
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/M/B03 4 Domažlice 25.22
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/M/F 10 Domažlice 2:20.62
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B02 5 Nýřany 26.35
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/M/B01 2 Nýřany 56.53
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/R03 4 Praha - Stromovka 07.90
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 1500 m/M/B02 5 Praha - Stromovka 5:14.11