Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Ristovský
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:06.92 Olomouc 05.05.2018
1500 m 4:13.15 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
1500 m 4:17.78 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
3000 m 09:26.72 h Ostrava 24.02.2018
3000 m 09:24.89 Šumperk 14.05.2019
5000 m 15:51.33 Praha-Juliska 23.06.2018
10000 m 34:01.68 Břeclav 27.04.2019
10 km silnice 35:42 Běchovice - Praha 29.09.2019
3000 m překážek 10:41.79 Olomouc 19.05.2018
středoškolský pohár 0774 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018
středoškolský pohár 0827 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
Přespolní běh 20:14 Dříteč 23.11.2019
Běh do vrchu 0:37:44 Bělá pod Pradědem - Šerák 04.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:06.92 Olomouc 05.05.2018
1500 m 4:13.15 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
1500 m 4:30.30 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
3000 m 09:26.72 h Ostrava 24.02.2018
3000 m 09:28.21 Šumperk 26.04.2018
5000 m 15:51.33 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m překážek 10:41.79 Olomouc 19.05.2018
středoškolský pohár 0774 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018
středoškolský pohár 0743 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
Běh do vrchu 0:37:44 Bělá pod Pradědem - Šerák 04.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 70 Ostrava - Vítkovice 0743
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B01 8 Ostrava - Vítkovice 4:30.30
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dci 36 Šumperk 0771
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 1500 m/Dci 4 Šumperk 4:25.96
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dci 35 Stadion TJ Šumperk 0774
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 1500 m/Dci/B01 4 Stadion TJ Šumperk 4:25.63
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/F 7 Ostrava - Vítkovice 4:27.42
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/M/F Šumperk 4:25.36
04.08.2018 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Běh do vrchu/J/B 12 Bělá pod Pradědem - Šerák 0:37:44
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 5000 m/J 6 Praha-Juliska 15:51.33
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/F Ostrava - Vítkovice 4:13.15
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 5000 m/M 8 Praha - Přátelství 16:14.80
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F 8 Břeclav 4:16.38
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 3000 m překážek/M/B1 5 Olomouc 10:41.79
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/J/F 12 Olomouc 2:06.92
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 3000 m/M/B01 2 Šumperk 09:28.21
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/J 9 Ostrava 09:26.72
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B2 4 Ostrava 09:36.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J Ostrava 09:43.39