Karta atleta

Export do excelu
  • Berger Jan
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 39.05 Olomouc 2.5.2018
400 m 54.18 Olomouc 19.5.2018
600 m 1:31.88 Olomouc 27.4.2016
800 m 2:02.95 Olomouc 19.5.2018
800 m 2:04.09 h Ostrava 20.1.2018
1000 m 3:30.29 Olomouc 20.8.2014
1500 m 4:12.78 Olomouc 8.5.2018
1500 m 4:15.03 h Ostrava 13.2.2018
5000 m 16:43.19 Šumperk 25.8.2018
středoškolský pohár 2492 Olomouc 21.9.2017
Přespolní běh 0:16:06 Vyškov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:04.64 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1500 m 4:19.45 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/M/FA Vyškov 0:16:06
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B01 5 Hranice 2:03.32
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/J 9 Praha - Eden 4:18.60
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dci 11 Stadion TJ Šumperk 1437
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 400 m/Dci/B04 1 Stadion TJ Šumperk 54.26
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 1500 m/Dci/B02 1 Stadion TJ Šumperk 4:20.58
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/F 4 Ostrava - Vítkovice 4:14.85
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 5000 m/M/F 6 Šumperk 16:43.19
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 1500 m/J 12 Praha-Juliska 4:18.93
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J/F Ostrava - Vítkovice 4:13.25
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F Hranice 4:20.08
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 800 m/M/B1 7 Olomouc 2:02.95
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m/M/B02 1 Olomouc 54.18
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M/B02 2 Olomouc 4:12.78
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/J/F 10 Olomouc 2:03.18
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 300 m/M/B01 2 Olomouc 39.05
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/J 11 Ostrava 4:21.57
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B1 4 Ostrava 4:15.03
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B1 10 Ostrava 4:21.52
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B4 2 Ostrava 2:04.09