Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Vrátný
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.90 Břeclav 06.09.2015
60 m 08.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 13.09 Vyškov 11.05.2019
150 m 20.71 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 27.86 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 26.81 Vyškov 11.05.2019
300 m 45.90 Brno 08.09.2015
300 m 44.83 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 63.21 Znojmo 10.06.2018
400 m 64.57 h Praha - Stromovka 26.01.2019
600 m 1:52.70 Brno 13.08.2018
800 m 2:38.27 Brno 30.07.2018
1500 m 5:53.53 Brno 23.07.2018
skok daleký 4.61 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
skok daleký 4.92 Vyškov 11.05.2019
hod oštěpem 600g 12.28 České Budějovice 11.10.2015
středoškolský pohár 0000 Liberec 21.09.2017
Přespolní běh 0:10:40 Vyškov 23.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.56 h Ostrava 20.01.2018
100 m 13.35 Olomouc 05.05.2018
150 m 20.71 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 28.32 h Ostrava 20.01.2018
200 m 27.43 Olomouc 05.05.2018
300 m 44.83 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 63.21 Znojmo 10.06.2018
600 m 1:52.70 Brno 13.08.2018
800 m 2:38.27 Brno 30.07.2018
1500 m 5:53.53 Brno 23.07.2018
skok daleký 4.53 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
skok daleký 4.49 Brno 13.08.2018
Přespolní běh 0:10:54 Vyškov 24.11.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) Přespolní běh/Dci/F 6 Vyškov 0:10:54
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/B4 7 Ostrava - Vítkovice 13.66
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B3 5 Ostrava - Vítkovice 27.85
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 7 Vyškov 13.96
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 6 Vyškov 64.73
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M/F 11 Brno 4.49
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/M/B07 4 Brno 28.29
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/M/B03 1 Brno 1:52.70
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/M/B02 3 Brno 66.92
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/M/B02 5 Brno 13.71
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/M/B01 10 Brno 2:38.27
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1500 m/M/B01 10 Brno 5:53.53
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R02 7 Ostrava - Vítkovice 13.52
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B03 7 Ostrava - Vítkovice 28.20
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R05 4 Znojmo 13.74
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B04 4 Znojmo 63.21
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B05 3 Břeclav 13.49
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B06 4 Břeclav 27.84
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/R04 6 Jihlava 13.57
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M 5 Jihlava 64.18
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B03 7 Olomouc 27.43
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B04 7 Olomouc 13.35
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R5 6 Ostrava 08.56
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 19 Ostrava 4.37
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B6 6 Ostrava 28.32
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R4 6 Ostrava - Vítkovice 08.61
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B1 5 Ostrava - Vítkovice 44.83
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B4 4 Ostrava - Vítkovice 20.71
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/R 17 Brno-Nový Lískovec 08.84
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M 11 Brno-Nový Lískovec 4.53