Karta atleta

Export do excelu
  • Buba František
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.20 Třinec 30.4.2019
60 m 07.16 h Ostrava 3.2.2018
100 m 10.83 Plzeň 18.5.2019
150 m 17.12 Stará Boleslav 3.10.2015
200 m 22.41 Břeclav 26.5.2018
200 m 22.13 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 37.20 Třinec 28.4.2016
800 m 2:57.30 Třinec 27.4.2013
60 m překážek 10.33 Třinec 27.4.2013
pětiboj 1864 Třinec 27.4.2013
hod kriketovým míčkem 39.71 Třinec 27.4.2013
skok daleký 6.80 Ostrava - Vítkovice 8.9.2018
skok daleký 6.54 h Praha-Stromovka 20.2.2016
trojskok 14.84 Praha - Eden 28.9.2018
trojskok 15.07 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 Třinec 30.4.2019
100 m 10.83 Plzeň 18.5.2019
200 m 22.13 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
trojskok 14.82 Třinec 11.5.2019
trojskok 15.07 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R01 3 Praha - Eden 00.0
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/J 6 Praha - Eden 6.81
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/J Praha - Eden 14.84
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB Praha - Eden 11.02
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) dálka/M/F 7 Ústí nad Labem 6.75
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/R02 2 Ústí nad Labem 11.09
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) trojskok/M/F 4 Ústí nad Labem 14.44
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/FA 4 Ústí nad Labem 11.19
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/B1 1 Ostrava - Vítkovice 11.08
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/J/F Ostrava - Vítkovice 6.69
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) dálka/J Ostrava - Vítkovice 6.80
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23M 5 Ostrava 14.38
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA Břeclav 11.03
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R02 1 Břeclav 11.25
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M Břeclav 14.17
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M Břeclav 6.68
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 11 Kladno 14.48
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F Uherské Hradiště 6.96
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F Uherské Hradiště 14.51
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/J Praha-Juliska 14.63
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) trojskok/J Vyškov 15.05
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 1 Třinec 10.92
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA Třinec 10.88
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M/F 5 Třinec 6.67
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M/F Třinec 14.67
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J Břeclav 14.77
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 3 Břeclav 11.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B01 2 Břeclav 22.41
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) desetiboj/J Třinec DNF
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m/J MS Třinec 11.33
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B02 1 Olomouc 11.10
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/J Olomouc 14.04
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 150 m/M Třinec 17.04
27.04.2018 Zahajovací závody oddílu (TJ TŽ Třinec) 60 m/M/B02 1 Třinec 07.41
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/J Ostrava 14.94
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) trojskok/M 8 Praha - Stromovka 14.52
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F Ostrava 14.12
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 5 Ostrava 07.16
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 4 Ostrava 07.17
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F 4 Ostrava 14.12
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M 4 Ostrava 14.52