Karta atleta

Export do excelu
  • Kraus Pavel
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 Ostrava 7.5.2013
60 m 10.21 h Ostrava 26.1.2012
300 m 44.02 Ostrava-Vítkovice 23.8.2016
400 m 55.23 Opava 2.10.2018
400 m 83.52 h Ostrava 23.1.2010
600 m 1:32.57 Ostrava-Vítkovice 23.8.2016
800 m 2:07.28 Ostrava 17.5.2016
800 m 1:59.13 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1000 m 3:05.8 ZŠ Paskovská 18.6.2015
1500 m 4:12.74 Hranice 18.5.2019
1500 m 4:05.14 h Ostrava 12.2.2019
2000 m 6:03.10 h Ostrava 17.1.2017
3000 m 09:45.32 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
3000 m 09:32.88 h Ostrava 18.2.2017
60 m překážek 11.49 Hranice 8.9.2013
60 m překážek 11.49 h Ostrava 13.12.2013
100 m překážek 18.04 Třinec 12.5.2015
200 m překážek 34.88 Třinec 12.5.2015
400 m překážek 62.03 Šumperk 13.5.2017
1500 m překážek 4:42.39 Praha 19.9.2015
2000 m překážek 6:18.47 Ostrava - Vítkovice 12.6.2018
3000 m překážek 09:57.29 Praha-Juliska 23.6.2018
středoškolský pohár 2503 Opava 2.10.2018
pětiboj 1098 Ostrava 7.5.2013
hod oštěpem 600g 16.11 Frýdek-Místek 27.5.2014
hod kriketovým míčkem 31.40 Ostrava 7.5.2013
skok daleký 3.88 Třinec 16.5.2013
skok daleký 3.28 h Ostrava 26.1.2012
skok vysoký 1.30 Ostrava 6.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:59.13 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
1500 m 4:12.74 Hranice 18.5.2019
1500 m 4:05.14 h Ostrava 12.2.2019
3000 m 09:45.32 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
3000 m překážek 10:04.51 Opava 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dci Opava 2503
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) 400 m/Dci/B01 4 Opava 55.23
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) 1500 m/Dci/B01 4 Opava 4:27.94
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m př./J 4 Praha - Eden 10:08.97
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 3000 m př./M/F 9 Ústí nad Labem 11:01.19
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J/F Ostrava - Vítkovice DNF
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M/F 7 Břeclav 4:15.95
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 3000 m př./J Praha-Juliska 09:57.29
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./J/F Ostrava - Vítkovice 10:16.28
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 2000 m př./M 4 Ostrava - Vítkovice 6:18.47
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/J/F 10 Břeclav 4:27.48
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/M/B01 6 Opava 4:18.74
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/J Ostrava DNF