Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Kulhánek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Nevečeřal Jaromír
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 Praha - Juliska 11.10.2015
100 m 12.26 Praha - Děkanka 30.06.2016
150 m 19.30 h Praha-Strahov 05.02.2015
150 m 18.97 Praha 29.06.2015
200 m 24.92 Praha - Děkanka 30.06.2016
300 m 42.70 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 38.49 Praha - Děkanka 26.04.2018
400 m 53.48 Praha - Eden 28.08.2018
500 m 1:12.99 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:30.76 h Praha - Strahov 12.01.2018
600 m 1:30.09 Praha - Děkanka 25.05.2021
800 m 2:00.40 Plzeň 09.06.2018
800 m 2:07.72 h Praha - Stromovka 02.02.2020
1000 m 2:56.52 h Praha - Strahov 20.01.2017
1000 m 2:45.69 Kolín 01.05.2018
1500 m 4:31.60 Praha - Strahov 05.10.2018
100 m překážek (0.84) 16.45 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek (0.91) 18.15 Praha - Děkanka 28.09.2016
300 m překážek (0.84) 41.42 Praha - Juliska 06.05.2017
400 m překážek (0.91) 57.51 Praha - Eden 09.07.2021
skok vysoký 1.45 Praha - Děkanka 28.09.2016
skok o tyči 2.30 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 5.33 Praha 27.08.2015
vrh koulí 4kg 08.43 Praha - Juliska 11.10.2015
vrh koulí 5kg 08.78 Praha - Děkanka 28.09.2016
hod diskem 1kg 19.58 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 17.41 Praha - Děkanka 28.09.2016
hod oštěpem 600g 27.82 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 700g 24.32 Praha - Děkanka 28.09.2016
středoškolský pohár 1244 Praha - Strahov 05.10.2018
devítiboj 3717 Praha - Juliska 11.10.2015
desetiboj [Dci] 3895 Praha - Děkanka 28.09.2016
sprintérský trojboj 1854 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 38.49 Praha - Děkanka 26.04.2018
400 m 53.48 Praha - Eden 28.08.2018
600 m 1:30.76 h Praha - Strahov 12.01.2018
600 m 1:31.08 Praha - Děkanka 26.04.2018
800 m 2:00.40 Plzeň 09.06.2018
1000 m 2:45.69 Kolín 01.05.2018
1500 m 4:31.60 Praha - Strahov 05.10.2018
400 m překážek (0.91) 57.56 Praha-Stromovka 22.05.2018
skok daleký 5.64 Praha - Strahov 05.10.2018
středoškolský pohár 1244 Praha - Strahov 05.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 středoškolský pohár/Dci 13 Praha - Strahov 1244
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 skok daleký/Dci/F Praha - Strahov 5.64
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 1500 m/Dci/B01 3 Praha - Strahov 4:31.60
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B02 5 Praha - Eden 58.92
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B02 6 Praha - Eden 2:04.16
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m překážek (0.91)/J/B02 1 Hradec Králové 59.25
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/J/B01 7 Hradec Králové 2:07.15
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/J/F 5 Praha - Přátelství 2:04.05
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R1 6 Ostrava 58.52
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 2 Praha - Eden 53.48
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J 4 Praha - Eden 59.36
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B01 7 Sušice 2:05.31
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m překážek (0.91)/M/B01 2 Sušice 60.08
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/J/R1 8 Praha-Juliska 2:05.47
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.91)/J/R1 4 Praha-Juliska 58.66
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B01 3 Plzeň 2:00.40
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/B01 5 Plzeň 60.14
26.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/J/F Praha - Eden 2:01.62
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/F 4 Praha-Stromovka 57.56
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 Praha - Děkanka 59.72
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B01 4 Praha - Děkanka 2:00.76
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B06 1 Praha - Přátelství 53.49
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 800 m/J/F 4 Praha - Juliska 2:03.45
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 1000 m/M/F 4 Kolín 2:45.69
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/M/F Praha - Děkanka 1:31.08
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B03 1 Praha - Děkanka 38.49
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B3 4 Praha - Strahov 1:30.76