Karta atleta

Export do excelu
  • Franěk Ondřej
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.73 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 07.51 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.51 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 11.25 Praha - Eden 28.9.2018
150 m 18.16 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 23.03 Sofia 29.6.2018
vrh koulí 6kg 05.68 Praha - Děkanka 22.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 Praha - Děkanka 29.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2018 Podzimní závody ve vrhu koulí (Spartak Praha 4) koule 6kg/J Praha - Děkanka 05.68
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B03 Praha - Eden DNS
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R03 6 Praha - Eden 11.25
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B02 Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/J/B02 Praha - Přátelství DNS
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 100 m/J Sofia 11.53
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 200 m/J/R2 2 Sofia 23.41
29.06.2018 4th European Deaf Athletics Junior Championships 200 m/J/F Sofia 23.03
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B04 1 Praha - Eden 11.50
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 Praha - Eden DQ
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B02 1 Praha - Juliska 11.47
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B01 Praha - Juliska DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FA Plzeň 11.50
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R01 2 Plzeň 11.53
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 4 Plzeň 22.95
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 100 m/M/F Brno 11.57
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 200 m/M Brno 22.95
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 4 Praha - Eden 11.83
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B02 3 Praha-Stromovka 11.59
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B03 Praha - Juliska DNS
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B02 Praha - Juliska DNS
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M/B02 1 Praha - Děkanka 10.73
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 3 Praha-Stromovka 07.52
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B3 4 Praha - Strahov 18.16
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B10 1 Praha-Stromovka 07.51