Karta atleta

Export do excelu
  • Zelenka Marek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 19.72 Pardubice 24.05.2015
200 m 24.78 Pardubice 05.05.2018
300 m 42.48 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
400 m 53.44 Nové Město nad Metují 26.05.2018
400 m 55.56 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:06.22 Pardubice 19.06.2017
800 m 2:08.47 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1500 m 4:31.64 Pardubice 19.09.2017
1500 m 4:30.69 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
středoškolský pohár 1754 Pardubice 18.09.2019
středoškolský pohár 1317 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
hod oštěpem 600g 26.90 Ústí nad Orlicí 21.06.2015
hod oštěpem 700g 27.24 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
hod oštěpem 800g 40.44 Ústí nad Orlicí 18.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 74 Ostrava - Vítkovice 0714
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 4:34.65
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dci 12 Pardubice 1221
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) 1500 m/Dci/F 8 Pardubice 4:42.40
25.09.2018 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Iva Toušová , ivatousova@seznam.cz, 775907122) 400 m/Dci/B01 5 Pardubice 56.08
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) strPohar/Dci 24 Městský stadion Pardubice, Dukla 0702
17.09.2018 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) 1500 m/Dci/F 4 Městský stadion Pardubice, Dukla 4:36.50
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/J/B02 4 Hradec Králové 2:11.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/J 7 Hradec Králové 4:38.32
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 800g/J/F 14 Hradec Králové 28.39
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) oštěp 800g/M/F 11 Čáslav 33.55
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 1500 m/M/F 12 Čáslav 4:47.31
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 800 m/M/B02 3 Čáslav 2:10.08
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/J/B02 4 Jablonec nad Nisou 2:10.60
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 800g/J 5 Jablonec nad Nisou 33.21
17.06.2018 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 800g/M Hradec Králové DNS
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) oštěp 800g/M Ústí nad Orlicí 38.35
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B02 Pardubice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 800g/M/F MS Pardubice 38.94
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) oštěp 800g/J/F Nové Město nad Metují 34.71
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/B01 6 Nové Město nad Metují 2:07.86
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 400 m/J/B02 4 Nové Město nad Metují 53.44
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/B02 5 Litomyšl 2:07.01
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl 53.92
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B01 7 Pardubice 54.25
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B01 4 Pardubice 24.78
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/J/F 9 Pardubice 2:06.68