Karta atleta

Export do excelu
  • Karlach Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Klatovy 1.5.2015
60 m 07.97 h Praha - Strahov 13.12.2014
150 m 21.16 Plzeň 28.9.2013
150 m 19.48 h Praha-Strahov 24.1.2015
200 m 23.33 Domažlice 26.5.2018
300 m 36.64 Cheb 4.9.2018
300 m 36.44 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 49.71 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 50.79 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
500 m 1:04.99 Praha - Eden 7.5.2019
500 m 1:08.05 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
600 m 1:21.87 Stříbro 9.5.2018
600 m 1:21.63 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 1:52.67 Praha - Juliska 3.6.2019
800 m 1:53.48 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 3:15.17 Klatovy 1.5.2015
1500 m 4:19.62 Domažlice 19.8.2017
1500 m 5:02.92 h Praha - Strahov 10.1.2017
1 anglická míle 4:42.05 Bělá nad Radbuzou 15.9.2016
60 m překážek 11.7 Plzeň 11.9.2013
60 m překážek 10.11 h Plzeň 18.1.2015
100 m překážek 16.08 Klatovy 3.9.2015
200 m překážek 29.41 Plzeň 12.9.2015
pětiboj 1182 Plzeň 8.10.2013
devítiboj 3459 Klatovy 1.5.2015
hod diskem 1kg 26.10 Klatovy 1.5.2015
hod oštěpem 600g 27.64 Klatovy 1.5.2015
hod kriketovým míčkem 36.21 Plzeň 8.10.2013
vrh koulí 4kg 08.66 Klatovy 1.5.2015
skok daleký 4.48 Klatovy 1.5.2015
skok daleký 4.86 h Plzeň 18.1.2015
skok o tyči 1.80 Klatovy 1.5.2015
skok vysoký 1.54 Klatovy 1.5.2015
Přespolní běh 09:35.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.3.2015
Přespolní běh mílaři 13:28 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 36.97 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 36.44 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 49.71 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 50.79 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
500 m 1:04.99 Praha - Eden 7.5.2019
500 m 1:08.05 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
600 m 1:21.63 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 1:52.67 Praha - Juliska 3.6.2019
800 m 1:53.48 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh mílaři/M 27 Kostelec-Alfrédov 13:28
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/J/B01 3 Praha - Eden 1:56.57
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B02 2 Praha - Eden 50.33
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/M/B03 Ústí nad Labem DNS
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/M/B01 9 Ústí nad Labem 1:59.12
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B01 MS Písek 23.41
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/J/F MS Písek 51.16
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/M/B02 3 Cheb 36.64
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23M/R1 3 Ostrava 1:56.81
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B01 2 Stará Boleslav 50.97
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/B01 2 Stará Boleslav 1:56.29
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 1500 m/M/B02 Domažlice DNF
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/M/B01 5 Domažlice 37.01
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B01 5 Pacov 50.67
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/F Pacov 2:01.03
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/J/R2 1 Praha-Juliska 1:58.86
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/J/F Praha-Juliska 1:57.79
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 800 m/J 7 Vyškov 1:53.36
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 Praha - Eden DNS
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/M Praha - Eden 1:56.80
02.06.2018 Laufnacht und Sparkassen Gala 800 m/M/B1 4 Regensburg 1:54.05
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 800 m/M/B2 2 Turnov 1:53.90
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/M/F Domažlice 50.17
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/M/B01 5 Domažlice 23.33
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/B01 1 Kladno 1:55.04
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B01 2 Kladno 50.54
13.05.2018 Rolf-Watter-Sportfest 2018 800 m/M/B2 1 Regensburg 1:57.07
09.05.2018 Veřejné závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) 600 m/M/F Stříbro 1:21.87
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/J/R3 1 Ostrava 1:59.41
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/J/F Ostrava 1:56.03
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala 800 m/M/B3 2 Vídeň 1:57.71
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/M/B01 2 Praha - Stromovka 1:57.09
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/M/B01 2 Praha - Stromovka 51.55
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/M/F MS Praha - Stromovka 1:57.01
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B10 1 Praha - Strahov 36.84
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 600 m/M/B2 3 Praha - Strahov 1:24.03
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 52.12
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 800 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 2:01.86