Karta atleta

Export do excelu
  • Forejt Michal
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Lucie Plašilová
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
středoškolský pohár 0975 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 0979 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 2366 Nýřany 8.10.2016
vrhačský čtyřboj 3040 Nýřany 8.10.2016
hod diskem 1kg 56.62 Břeclav 26.9.2015
hod diskem 1,5kg 60.45 Praha - Eden 28.9.2017
hod diskem 1,75kg 60.99 Plzeň 10.5.2019
hod diskem 2kg 56.83 Praha - Eden 15.6.2019
hod kladivem 4kg 46.85 Nýřany 10.10.2015
hod kladivem 5kg 51.95 Praha - Eden 28.9.2017
hod kladivem 6kg 50.67 Praha - Eden 28.9.2018
hod oštěpem 600g 46.98 Stříbro 23.5.2015
hod oštěpem 700g 53.20 Plzeň 29.9.2016
vrh koulí 4kg 16.25 Domažlice 23.8.2015
vrh koulí 4kg 16.59 h Praha 28.11.2015
vrh koulí 5kg 18.38 Praha - Eden 28.9.2017
vrh koulí 5kg 18.06 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrh koulí 6kg 17.59 Praha-Juliska 23.6.2018
vrh koulí 6kg 18.08 h Ostrava 24.2.2018
vrh koulí 7,26kg 15.90 Ostrava 1.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1,75kg 60.99 Plzeň 10.5.2019
hod diskem 2kg 56.83 Praha - Eden 15.6.2019
vrh koulí 6kg 17.42 Plzeň 10.5.2019
vrh koulí 6kg 17.16 h Praha - Stromovka 23.2.2019
vrh koulí 7,26kg 15.17 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 59 Ostrava - Vítkovice 0979
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F Ostrava - Vítkovice 18.06
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 6 Praha - Eden 17.02
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 53.66
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J 6 Praha - Eden 50.67
27.09.2018 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Jan Andrle, AnderleJan@seznam.cz, 776 588 686) strPohar/Dci 27 Domažlice 0958
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) koule 6kg/J/F Hradec Králové 15.78
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) kladivo 6kg/J/F 9 Hradec Králové 46.22
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1,75kg/J Hradec Králové 56.20
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) koule 7,26kg/U23M Ostrava 15.90
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) disk 2kg/U23M Ostrava 49.90
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) koule 7,26kg/M 5 Uherské Hradiště 15.62
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) disk 2kg/M 4 Uherské Hradiště 49.22
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 5 Kladno 52.30
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ disk 1,75kg/J/KA 9 Tampere 55.71
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) koule 7,26kg/M/F Ostrava - Vítkovice 15.85
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) disk 2kg/M/F 5 Ostrava - Vítkovice 50.05
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha-Juliska 17.59
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J Praha-Juliska 56.99
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) koule 6kg/J Sušice 17.44
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) disk 1,75kg/J 4 Vyškov 54.68
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,75kg/J Praha - Přátelství 53.80
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) disk 1,75kg/J Plzeň 57.97
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) disk 2kg/M 9 Turnov 51.08
26.05.2018 Hallesche Werfertage disk 1,75kg/J 6 Halle 57.36
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) koule 7,26kg/M 7 Praha - Juliska 15.11
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) disk 2kg/M 6 Praha - Juliska 52.37
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) disk 1,75kg/J Sušice 56.63
10.03.2018 EVROPSKÝ POHÁR VE VRZÍCH disk 2kg/U23M Leiria 53.62
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 6kg/J Ostrava 18.08
11.02.2018 19. Internationales Kugelstoßmeeting (TSV 1860 Stralsund) koule 6kg/J Sassnitz 17.45
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) koule 6kg/J/F Praha - Stromovka 17.60