Karta atleta

Export do excelu
  • Lauber Lukáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Plzeň 24.05.2016
60 m 07.71 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 12.01 Plzeň 17.06.2017
150 m 18.24 Klatovy 10.05.2018
200 m 24.63 Sušice 06.05.2017
200 m 24.84 h Praha - Stromovka 27.01.2018
600 m 2:28.60 h Praha 05.02.2011
800 m 2:41.61 Klatovy 04.05.2013
60 m překážek 10.57 Uherské Hradiště 24.06.2013
60 m překážek 11.81 h Praha-Strahov 27.01.2013
pětiboj 1827 Klatovy 04.05.2013
hod diskem 1kg 19.22 Stříbro 07.06.2015
hod oštěpem 600g 36.85 Stříbro 07.06.2015
hod oštěpem 800g 41.52 Nýřany 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 57.56 Klatovy 13.06.2013
vrh koulí 6kg 08.92 h Praha - Stromovka 20.01.2019
skok daleký 5.59 Plzeň 14.05.2017
skok daleký 5.40 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 800g/J/F Písek 36.53
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/J/R02 Písek DNS
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/FA 5 Sušice 12.28
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) oštěp 800g/J Sušice DNS
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/R01 3 Sušice 12.30
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R02 3 Plzeň 12.17
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB Plzeň 12.18
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 Plzeň DNS
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 800g/M 6 Plzeň 37.17
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R02 2 Nýřany 12.15
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) oštěp 800g/M 4 Nýřany 39.24
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FA 5 Nýřany 12.33
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) dálka/M Nýřany DNS
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 150 m/M/B02 5 Klatovy 18.24
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/J/R1 MS Praha-Stromovka DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/J MS Praha-Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/R04 2 Praha - Stromovka 07.87
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/M/B03 2 Praha - Stromovka 24.84
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 6 Praha-Stromovka 07.71
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B15 5 Praha-Stromovka 07.72
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/R5 Jablonec nad Nisou DQ
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/M/F 17 Jablonec nad Nisou 5.40