Karta atleta

Export do excelu
  • Dalibor Havelka
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 8.12 Hodonín 06.06.2015
60 m 07.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 11.52 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
150 m 20.06 Znojmo 10.10.2014
200 m 24.18 Jihlava 19.05.2018
200 m 24.04 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 43.14 Břeclav 06.09.2015
400 m 56.9 Znojmo 15.09.2016
400 m 58.27 h Ostrava 07.01.2017
500 m 1:17.1 Znojmo 02.06.2015
600 m 1:43.1 Znojmo 21.07.2015
800 m 2:22.87 Opava 22.06.2014
800 m 2:41.01 h Olomouc 19.12.2014
1000 m 3:05.77 Znojmo 10.10.2014
1500 m 5:26.1 Znojmo 07.05.2015
skok daleký 4.77 Znojmo 18.07.2017
hod oštěpem 800g 34.29 Znojmo 17.07.2018
Přespolní běh 13:25 Rumburk 21.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.53 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m 11.52 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
200 m 24.65 h Praha - Strahov 20.01.2018
200 m 24.18 Jihlava 19.05.2018
hod oštěpem 800g 34.29 Znojmo 17.07.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 Vyškov DNS
17.07.2018 1. prázdninové úterý (TJ Znojmo) 100 m/J Znojmo 11.2
17.07.2018 1. prázdninové úterý (TJ Znojmo) hod oštěpem 800g/J Znojmo 34.29
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/J/R1 7 Praha-Juliska 11.63
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R01 4 Ostrava - Vítkovice 11.52
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 11.64
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R03 4 Znojmo 11.86
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B03 Znojmo DNS
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FB 4 Znojmo 11.67
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B03 Břeclav DNS
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B05 Břeclav DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/R03 3 Jihlava 11.71
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/M Jihlava 24.18
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/M/FB 4 Jihlava 11.47
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B03 2 Olomouc 11.79
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B02 6 Olomouc 24.37
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/M/B4 2 Praha - Strahov 24.65
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R2 3 Praha - Strahov 07.53