Karta atleta

Export do excelu
  • Volodymyr Vaynahiy
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
60 m 07.62 Liberec 08.05.2018
100 m 11.52 Jablonec nad Nisou 02.06.2018
200 m 23.36 Nové Město nad Metují 26.05.2018
200 m 24.35 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
300 m 39.42 Liberec 28.04.2016
400 m 51.62 Liberec 16.06.2018
400 m 52.86 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
500 m 1:16.56 Liberec 28.04.2016
1500 m 5:21.23 Turnov 26.05.2016
sprintérský trojboj 2100 Liberec 08.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.49 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
60 m 07.62 Liberec 08.05.2018
100 m 11.52 Jablonec nad Nisou 02.06.2018
200 m 23.36 Nové Město nad Metují 26.05.2018
400 m 53.46 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
400 m 51.62 Liberec 16.06.2018
sprintérský trojboj 2100 Liberec 08.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 5 Kladno 12.11
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 5 Kladno 24.35
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/J/B02 2 Jablonec nad Nisou 23.67
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B01 6 Jablonec nad Nisou 54.01
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 3 Liberec 23.46
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/M/B01 5 Liberec 52.05
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R1 8 Praha-Juliska 52.92
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/J/F Liberec 11.66
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/J Liberec 51.62
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/M/B01 7 Praha - Eden 23.57
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m/M/B01 2 Praha - Eden 52.75
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 6 Jablonec nad Nisou 23.35
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R02 3 Jablonec nad Nisou 11.52
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA 7 Jablonec nad Nisou 11.58
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 400 m/J/B02 3 Nové Město nad Metují 51.92
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B02 2 Nové Město nad Metují 23.36
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B02 3 Bílina 53.11
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B03 1 Bílina 23.12
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprintérský trojboj/M/F 12 Liberec 2100
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/M/B02 2 Liberec 23.57
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/M/B02 4 Liberec 11.79
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 60 m/M/B03 2 Liberec 07.62
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B02 1 Pardubice 23.50
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B01 6 Pardubice 53.54
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/F 4 Jablonec nad Nisou 07.52
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B01 3 Jablonec nad Nisou 53.46
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/J/R01 3 Jablonec nad Nisou 07.49
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R05 3 Jablonec nad Nisou 07.59
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 54.39