Karta atleta

Export do excelu
  • Romanchenkov Nikolay
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér Ivan Ressler
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 Uherské Hradiště 15.8.2018
60 m 07.47 h Olomouc 13.1.2018
100 m 11.61 Uherské Hradiště 29.4.2017
150 m 17.51 Uherské Hradiště 4.5.2016
150 m 19.13 h Bratislava 1.2.2014
200 m 23.69 Uherské Hradiště 29.4.2017
200 m 23.17 h Ostrava 20.1.2018
300 m 36.89 Uherské Hradiště 4.5.2016
400 m 52.06 Hodonín 11.6.2016
500 m 1:09.58 Uherské Hradiště 23.8.2017
800 m 2:16.16 Uherské Hradiště 24.6.2013
60 m překážek 09.71 Hranice 8.9.2013
60 m překážek 08.33 h Praha 28.11.2015
100 m překážek 13.37 Plzeň 15.6.2015
110 m překážek 15.55 Břeclav 6.5.2017
200 m překážek 26.48 Praha 19.9.2015
300 m překážek 38.68 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
400 m překážek 55.55 Olomouc 28.6.2019
2000 m překážek 7:34.86 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
sprintérský trojboj 2034 Uherské Hradiště 28.9.2016
středoškolský pohár 2448 Uherské Hradiště 20.9.2018
pětiboj 2067 Stará Boleslav 24.5.2013
vrhačský trojboj 0940 Uherské Hradiště 28.9.2015
hod diskem 1kg 34.93 Opava 22.6.2014
hod oštěpem 600g 30.54 Uherské Hradiště 28.9.2015
hod kriketovým míčkem 55.48 Pacov 11.5.2013
vrh koulí 3kg 10.10 Uherské Hradiště 21.8.2013
vrh koulí 4kg 13.70 Uherské Hradiště 2.5.2015
vrh koulí 4kg 11.53 h Otrokovice 22.1.2015
vrh koulí 5kg 12.79 Uherské Hradiště 20.9.2018
skok daleký 6.45 Hodonín 9.9.2017
skok daleký 6.53 h Ostrava 20.1.2018
skok vysoký 1.35 Uherské Hradiště 24.4.2013
skok vysoký 1.45 h Zlín 4.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 08.58 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
110 m překážek 16.57 Uherské Hradiště 22.6.2019
400 m překážek 55.55 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 6.03 Uherské Hradiště 1.6.2019
skok daleký 5.95 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) sprint. tr/M 6 Uherské Hradiště 2032
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B01 5 Uherské Hradiště 07.53
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/B01 7 Uherské Hradiště 11.98
28.09.2018 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 7 Uherské Hradiště 24.21
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dci Uherské Hradiště 2448
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) koule 5kg/Dci/F Uherské Hradiště 12.79
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dci/F Uherské Hradiště 6.01
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./J/B2 Ostrava - Vítkovice DQ
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m př./J/F 7 Ostrava - Vítkovice 7:34.86
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dci 7 Uherské Hradiště 1260
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) koule 5kg/Dci/F Uherské Hradiště 12.42
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dci/F Uherské Hradiště 6.19
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./U23M/R1 4 Ostrava 56.55
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B02 2 Břeclav 18.03
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./M/B02 1 Břeclav 56.59
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M 11 Břeclav 5.91
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B02 4 Zlín 12.03
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/M/F 9 Zlín 6.05
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/M/B02 4 Uherské Hradiště 07.42
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/M/F Uherské Hradiště 37.72
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m př./M/B01 4 Uherské Hradiště 58.27
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 12 Uherské Hradiště 5.92
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m př./M/B01 5 Uherské Hradiště 17.73
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m př./J/R2 3 Praha-Juliska 56.26
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m př./J/F 7 Praha-Juliska 56.10
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./J/B01 2 Ostrava - Vítkovice 55.74
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m př./M/B02 2 Třinec 16.91
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m př./M/B02 1 Třinec 56.49
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M/F 8 Třinec 6.34
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./J/B01 3 Břeclav 17.09
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./J/B01 3 Břeclav 56.35
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m př./M/B01 5 Opava 59.87
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M 9 Opava 6.34
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 5 Uherské Hradiště 11.89
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 6 Uherské Hradiště 5.82
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 110 m př./J 4 Olomouc 15.37
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m př./J/B01 3 Olomouc 57.01
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/R2 5 Ostrava 08.56
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/R1 Ostrava 08.46
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/F Ostrava 08.50
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/R1 3 Ostrava 08.64
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./J/F Ostrava 08.60
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M/F 11 Ostrava 6.12
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting dálka/J Bratislava 6.00
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 4 Ostrava 6.53
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B4 1 Ostrava 23.17
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FC Olomouc 07.47
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R3 1 Olomouc 07.56
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J Olomouc 6.29