Karta atleta

Export do excelu
  • Bajer Lukáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Jan Šátek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Brno 07.09.2015
60 m 07.61 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 11.68 Kolín 25.05.2019
150 m 23.15 Kolín 15.05.2011
150 m 19.08 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 23.74 Kolín 06.06.2018
200 m 24.10 h Praha-Stromovka 03.02.2018
300 m 42.25 Brno 08.09.2014
300 m 38.79 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 53.11 Bílina 13.05.2017
400 m 52.83 h Ostrava 18.02.2017
500 m 1:12.8 Beroun 23.04.2016
500 m 1:33.72 h Praha-Stromovka 05.01.2013
600 m 1:48.28 Kladno 21.06.2013
800 m 2:12.45 Stará Boleslav 09.05.2015
800 m 2:12.95 h Praha - Strahov 19.12.2015
1000 m 3:03.59 Kolín 20.05.2014
1500 m 4:41.69 Kolín 05.06.2015
60 m překážek 11.10 Stará Boleslav 30.04.2013
60 m překážek 12.05 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013
pětiboj 1513 Stará Boleslav 30.04.2013
čtyřboj 1223 h Jablonec nad Nisou 02.04.2011
trojboj 1149 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
hod diskem 1kg 27.71 Beroun 18.04.2015
hod diskem 1,5kg 26.45 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
hod oštěpem 600g 36.15 Brno 07.09.2015
hod oštěpem 700g 50.27 Stará Boleslav 06.05.2017
hod oštěpem 800g 43.12 Kolín 06.06.2018
hod kriketovým míčkem 49.65 Stará Boleslav 30.04.2013
hod plným míčem 1kg 06.10 h Jablonec nad Nisou 02.04.2011
vrh koulí 3kg 06.36 Beroun 15.04.2012
skok daleký 3.83 Kladno 21.06.2013
skok daleký 3.98 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
200 m 24.32 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/F Kolín 23.74
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J Kolín 43.12
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 800g/J 4 Stará Boleslav 43.07
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B5 MS Praha-Stromovka 24.10
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/M/B3 4 Jablonec nad Nisou 54.05
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/R2 7 Jablonec nad Nisou 08.02