Karta atleta

Export do excelu
  • Skuhrovec Adam
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m 07.95 h Praha-Stromovka 6.2.2016
100 m 11.99 Praha-Stromovka 22.5.2018
150 m 18.22 h Praha - Strahov 12.1.2018
1000 m 3:29.20 Praha - Juliska 10.10.2015
100 m překážek 16.87 Praha - Juliska 10.10.2015
devítiboj 4097 Praha - Juliska 10.10.2015
vrhačský trojboj 1737 Praha - Vokovice 18.9.2018
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 1kg 42.02 Praha 27.5.2015
hod diskem 1,5kg 41.09 Praha - Děkanka 19.6.2017
hod diskem 1,75kg 41.28 Praha - Děkanka 3.7.2018
hod diskem 2kg 37.68 Kladno 25.8.2018
hod kladivem 4kg 33.25 Stará Boleslav 3.10.2015
hod kladivem 5kg 43.16 Praha - Eden 29.8.2017
hod kladivem 6kg 49.68 Praha - Eden 25.5.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 8.6.2019
hod oštěpem 600g 47.21 Stará Boleslav 3.10.2015
hod oštěpem 700g 58.76 Praha - Kotlářka 7.10.2017
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 7.5.2019
vrh koulí 4kg 11.42 Praha 22.9.2015
vrh koulí 4kg 12.16 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 13.46 Praha - Přátelství 19.5.2017
vrh koulí 5kg 12.97 h Praha - Stromovka 4.2.2017
vrh koulí 6kg 13.59 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.1.2019
vrh koulí 7,26kg 11.68 Praha - Eden 10.6.2018
skok daleký 5.33 Praha - Kotlářka 7.10.2017
skok o tyči 2.30 Praha - Juliska 10.10.2015
skok vysoký 1.44 Praha - Juliska 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod břemenem 14kg 13.11 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 1,75kg 40.50 Praha - Eden 25.5.2019
hod diskem 2kg 36.23 Bílina 18.5.2019
hod kladivem 6kg 49.68 Praha - Eden 25.5.2019
hod kladivem 7,26kg 42.80 Kladno 8.6.2019
hod oštěpem 800g 54.91 Praha - Eden 7.5.2019
vrh koulí 6kg 13.59 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 6kg 13.60 h Praha - Strahov 19.1.2019
vrh koulí 7,26kg 10.40 Kladno 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1,75kg/J Praha - Vokovice 38.37
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 6kg/J Praha - Vokovice 12.98
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 800g/J Praha - Vokovice 39.81
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./J Praha - Vokovice 1737
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,75kg/J Praha - Přátelství 38.78
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 6kg/J Praha - Přátelství 12.89
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J 4 Praha - Eden 40.59
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 4 Praha - Eden 13.44
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 6 Kladno 37.68
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) kladivo 7,26kg/M 10 Kladno 34.50
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M 14 Kladno 10.77
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) disk 1,75kg/J Praha - Děkanka 41.28
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R03 4 Liberec 12.01
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FB 6 Liberec 12.20
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) disk 2kg/M 9 Liberec 36.65
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 7,26kg/M 14 Liberec 11.49
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J 5 Praha - Juliska 38.64
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B03 4 Praha - Juliska 12.16
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J Praha - Juliska 12.91
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) koule 7,26kg/M 14 Praha - Eden 11.68
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) disk 2kg/M 10 Praha - Eden 35.19
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J 5 Praha - Eden 37.75
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J 4 Praha - Eden 12.76
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 5 Praha-Stromovka 12.56
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B03 2 Praha-Stromovka 11.99
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 7,26kg/M/F 16 Bílina 11.13
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 800g/M/F Bílina NM
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 2kg/M/F 13 Bílina 33.82
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 2kg/M/F 5 Praha - Přátelství 34.96
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 800g/M/F Praha - Přátelství DNS
11.05.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 6kg/J/F Praha - Vinohrady 35.82
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J 5 Praha - Juliska 12.92
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J 4 Praha - Juliska 39.37
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 40.51
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 12.75
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 5 Praha-Stromovka 12.93
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha-Stromovka 12.61
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 4 Praha-Stromovka 12.40
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B16 3 Praha - Strahov 18.22