Karta atleta

Export do excelu
  • Jaromír Meca
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 791 917
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 Ostrava 06.05.2015
60 m 07.81 h Ostrava 08.02.2018
100 m 12.45 Hranice 28.05.2016
150 m 18.31 Ostrava 10.05.2016
150 m 17.93 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 23.93 h Ostrava 08.02.2018
200 m 23.74 Břeclav 26.05.2018
300 m 39.11 Ostrava 10.05.2016
300 m 37.15 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 51.05 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
400 m 52.26 Opava 17.08.2019
600 m 1:24.36 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
800 m 2:15.50 h Ostrava 09.02.2016
800 m 2:03.45 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
1000 m 3:19.84 h Olomouc 24.01.2015
1000 m 3:12.1 ZŠ Paskovská 18.06.2015
1500 m 5:06.2 Sportovní gymnázium Ostrava 24.09.2015
60 m překážek (0.91) 08.61 h Praha - Strahov 10.01.2017
60 m překážek (0.99) 08.78 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
60 m překážek (1.06) 08.92 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.41 Praha 19.09.2015
110 m překážek (0.99) 15.26 Vyškov 11.05.2019
110 m překážek (1.06) 16.12 Praha - Eden 08.09.2019
200 m překážek (0.76) 27.22 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
300 m překážek (0.84) 40.81 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m překážek (0.91) 54.16 Olomouc 29.06.2019
skok vysoký 1.44 h Olomouc 24.01.2015
skok vysoký 1.50 Ostrava 06.05.2015
skok o tyči 0 h Olomouc 24.01.2015
skok o tyči 2.40 Třinec 12.05.2015
skok daleký 3.85 h Olomouc 24.01.2015
skok daleký 4.59 Třinec 09.05.2015
vrh koulí 4kg 08.82 h Olomouc 24.01.2015
vrh koulí 4kg 08.44 Opava 02.05.2015
hod diskem 1kg 21.67 Třinec 08.05.2015
hod oštěpem 600g 25.74 Třinec 08.05.2015
sedmiboj hala [Zci] 2294 h Olomouc 24.01.2015
devítiboj 3326 Třinec 08.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.81 h Ostrava 08.02.2018
150 m 17.93 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 23.93 h Ostrava 08.02.2018
200 m 23.74 Břeclav 26.05.2018
300 m 37.47 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 51.94 h Ostrava 03.02.2018
400 m 52.85 Opava 18.08.2018
60 m překážek (0.99) 08.82 h Ostrava 20.01.2018
110 m překážek (0.99) 16.17 Břeclav 26.05.2018
110 m překážek (1.06) 16.71 Třinec 09.06.2018
400 m překážek (0.91) 55.09 Břeclav 26.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B01 8 Praha - Eden 58.63
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B03 5 Praha - Eden 16.33
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R3 5 Ostrava 56.85
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 Břeclav DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Břeclav 59.61
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B1 5 Opava 52.85
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Uherské Hradiště 56.87
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m překážek (1.06)/M/B02 3 Uherské Hradiště 16.65
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.91)/J/R1 2 Praha-Juliska 55.64
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.91)/J/F 8 Praha-Juliska 56.33
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/B01 1 Ostrava - Vítkovice 55.27
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B02 4 Ostrava - Vítkovice 23.90
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/B02 1 Třinec 16.71
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/B01 6 Třinec 55.70
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B01 1 Břeclav 55.09
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.99)/J/B02 3 Břeclav 16.17
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B07 2 Břeclav 23.74
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Opava 56.75
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 110 m překážek (1.06)/M/B01 4 Opava 17.17
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 110 m překážek (0.99)/J 5 Olomouc 15.47
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B02 Olomouc DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/B01 1 Olomouc 55.94
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R4 6 Ostrava 07.81
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B5 3 Ostrava 23.93
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B2 4 Ostrava 51.94
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R1 Ostrava DNS
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R 4 Ostrava 08.92
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava 08.82
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B2 4 Ostrava 24.03
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B4 2 Ostrava - Vítkovice 37.47
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B4 3 Ostrava - Vítkovice 17.93