Karta atleta

Export do excelu
  • Vildová Kateřina
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Liberec 08.05.2018
60 m 08.08 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
100 m 12.70 Kolín 19.05.2018
150 m 20.96 Jablonec nad Nisou 09.06.2015
150 m 21.69 h Jablonec nad Nisou 19.02.2014
200 m 26.89 Kolín 19.05.2018
200 m 26.85 h Ostrava 24.02.2018
300 m 45.55 Mladá Boleslav 12.05.2015
300 m 46.45 h Jablonec nad Nisou 04.02.2015
800 m 3:05.76 Liberec 11.05.2013
60 m překážek 12.04 Liberec 26.09.2013
100 m překážek 16.38 Kladno 11.09.2016
sprintérský trojboj 2227 Liberec 08.05.2018
pětiboj 1652 Liberec 26.09.2013
hod kriketovým míčkem 30.71 Liberec 11.05.2013
skok daleký 3.79 Liberec 26.09.2013
skok vysoký 0 Mladá Boleslav 23.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Jky/F Liberec 12.93
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Jablonec nad Nisou 12.86
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R01 6 Jablonec nad Nisou 12.91
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/Ž/B2 5 Turnov 12.89
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Jky/R01 4 Nové Město nad Metují 13.06
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Jky/FA 4 Nové Město nad Metují 13.04
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B02 1 Nové Město nad Metují 27.17
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 3 Kolín 12.93
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB Kolín 12.70
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 3 Kolín 26.89
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprint. tr/Ž 6 Liberec 2227
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 60 m/Ž/B01 4 Liberec 08.26
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/Ž/B01 5 Liberec 13.14
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/Ž/B01 7 Liberec 27.00
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/R03 2 Pardubice 12.97
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Jky/FA 6 Pardubice 12.90
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Jky/B03 1 Pardubice 26.62
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R2 7 Ostrava 08.10
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/R1 5 Ostrava 26.85
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 08.38
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B3 5 Ostrava 27.12
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 08.08
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Jky/B01 1 Jablonec nad Nisou 27.06
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.15
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Jablonec nad Nisou 27.40
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R01 2 Jablonec nad Nisou 08.15
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 08.16
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Jky/B1 MS Praha - Stromovka 27.16
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Jky/B1 MS Praha - Stromovka 08.22
17.01.2018 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.14
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/FB 5 Jablonec nad Nisou 08.22
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/R4 1 Jablonec nad Nisou 08.20