Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Forchtsamová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér: Joukal Stanislav
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Třebíč 25.04.2015
60 m 08.80 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 13.7 Nové Město na Moravě 22.05.2016
150 m 21.93 Třebíč 06.09.2015
200 m 28.96 Pacov 18.06.2016
300 m 51.6 Nové Město na Moravě 21.05.2017
800 m 3:18.42 Svitavy 04.05.2013
800 m 3:09.50 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.49 Svitavy 08.06.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 10.20 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.82 h Ostrava 14.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 16.31 Olomouc 08.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 16.28 Třebíč 21.05.2016
100 m překážek (0.84) 17.40 Pardubice 03.06.2017
200 m překážek (0.76) 32.86 Třebíč 02.05.2015
300 m překážek (0.76) 52.27 Jihlava 29.04.2017
skok vysoký 1.29 h Olomouc 24.01.2015
skok o tyči 1.90 Nové Město na Moravě 18.10.2017
skok daleký 4.79 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 5.12 Jihlava 16.06.2018
trojskok 10.46 h Praha - Strahov 21.01.2017
trojskok 10.44 Litomyšl 20.05.2018
vrh koulí 2kg 10.14 Svitavy 04.09.2013
vrh koulí 3kg 11.65 h Praha - Strahov 10.01.2017
vrh koulí 3kg 12.04 Jihlava 29.04.2017
vrh koulí 4kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 4kg 11.08 Jihlava 16.06.2018
hod diskem 0,75kg 21.88 Jihlava 20.09.2015
hod diskem 1kg 22.90 Nové Město na Moravě 22.05.2016
hod kladivem 3kg 19.93 Nové Město na Moravě 25.05.2016
hod oštěpem 500g 41.82 Třebíč 18.06.2017
hod oštěpem 600g 36.52 Jihlava 16.06.2018
hod kriketovým míčkem 34.68 Svitavy 04.05.2013
pětiboj 1660 Svitavy 04.05.2013
pětiboj hala [Zky] 2203 h Olomouc 24.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 17.53 Třebíč 12.05.2018
skok daleký 4.79 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 5.12 Jihlava 16.06.2018
trojskok 10.15 h Praha - Strahov 20.01.2018
trojskok 10.44 Litomyšl 20.05.2018
vrh koulí 4kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
vrh koulí 4kg 11.08 Jihlava 16.06.2018
hod oštěpem 600g 36.52 Jihlava 16.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Ž/F 7 Pacov 10.37
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Pacov 32.82
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž/F 7 Pacov 10.00
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Jky/F 14 Hradec Králové 32.30
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Jky Hradec Králové 10.66
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Jky 9 Hradec Králové 10.18
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Jky/F Pacov 10.40
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Jky/F Pacov 4.70
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Jky/F Pacov 33.20
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 5 Ústí nad Orlicí 34.54
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Ústí nad Orlicí 10.82
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 5 Ústí nad Orlicí 4.89
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) vrh koulí 4kg/Ž/F Jihlava 11.08
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Ž/F Jihlava 36.52
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) skok daleký/Ž/F Jihlava 5.12
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 Pardubice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Pardubice 30.75
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Pardubice 10.90
30.05.2018 Kontrolní závody na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s.) trojskok/Ž Nové Město na Moravě 09.71
30.05.2018 Kontrolní závody na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Nové Město na Moravě 30.71
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Ž 4 Litomyšl 35.12
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) trojskok/Ž 4 Litomyšl 10.67
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Litomyšl 17.56
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Jky/F Třebíč 10.21
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Třebíč 17.53
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Jky/F Třebíč 10.29
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F Jihlava 34.85
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 4kg/Jky/F Jihlava 10.35
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Jky/F Jihlava 4.84
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Strahov DNF
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Ž/F 6 Praha - Strahov 4.79
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) trojskok/Ž/F 4 Praha - Strahov 10.15
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 Jablonec nad Nisou DQ
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 4kg/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 10.00