Karta atleta

Export do excelu
  • Filipová Lucie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Brno 20.9.2017
100 m 14.0 Brno 8.8.2016
150 m 21.0 Brno 25.7.2016
200 m 29.2 Brno 20.7.2015
300 m 45.64 Brno 7.9.2015
400 m 65.21 Olomouc 5.5.2018
800 m 2:19.57 Olomouc 25.5.2019
800 m 2:25.05 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
1000 m 3:15.6 Brno 8.8.2016
1500 m 4:50.03 Břeclav 26.5.2018
1500 m 4:45.83 h Ostrava 16.2.2019
2000 m 7:44.4 Brno 20.7.2015
3000 m 10:43.99 Břeclav 5.6.2016
3000 m 10:11.40 h Praha - Stromovka 23.2.2019
10000 m 38:27.96 Břeclav 27.4.2019
1500 m překážek 5:07.88 Tábor 17.6.2016
2000 m překážek 7:00.29 Castellón 15.9.2018
3000 m překážek 10:51.54 Ostrava - Vítkovice 1.7.2018
středoškolský pohár 0962 Břeclav 27.9.2017
skok daleký 3.93 Brno 20.7.2015
skok vysoký 1.30 Brno 25.4.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:19.57 Olomouc 25.5.2019
800 m 2:25.34 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
1500 m 4:55.36 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
1500 m 4:45.83 h Ostrava 16.2.2019
3000 m 10:11.40 h Praha - Stromovka 23.2.2019
10000 m 38:27.96 Břeclav 27.4.2019
2000 m překážek 7:26.24 Olomouc 25.5.2019
3000 m překážek 11:20.79 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 2000 m př./Jky Praha - Eden 7:10.85
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A 2000 m př./Jky Castellón 7:00.29
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./U23Z 5 Ostrava 11:19.11
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 3000 m př./Ž 6 Uherské Hradiště 11:19.18
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./Ž/F Ostrava - Vítkovice 10:51.54
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 2000 m př./Jky Praha-Juliska 7:03.05
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 3000 m př./Jky 6 Vyškov 11:14.04
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Jky/F Břeclav 4:50.03
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/B02 1 Břeclav 2:22.26
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 3000 m př./Ž Praha - Juliska 10:53.36
13.05.2018 28. Internationales Läufermeeting 2000 m př./Ž/B1 19 Pliezhausen 7:13.52
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Jky/B02 3 Olomouc 65.21
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Jky/F 9 Olomouc 2:28.36
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Jky 7 Ostrava 4:50.41
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Jky 6 Ostrava 10:28.88
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B 3 Ostrava 4:48.89
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Ž/F Ostrava 10:47.43
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B1 8 Ostrava 4:56.65
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 800 m/Ž/B1 5 Jablonec nad Nisou 2:25.05