Karta atleta

Export do excelu
  • Šimonová Lucie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.98 Praha-Eden 26.06.2014
60 m 09.73 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 15.25 Praha - Děkanka 14.06.2016
150 m 23.42 Praha-Eden 26.06.2014
150 m 24.47 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 32.35 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
200 m 32.60 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 50.70 Praha-Juliska 01.05.2018
300 m 54.05 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 73.65 Praha - Podvinný mlýn 18.05.2018
600 m 2:17.84 Praha 05.06.2013
600 m 2:11.12 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:57.15 Praha - Eden 25.05.2018
pětiboj 0532 Stará Boleslav 12.10.2013
klasický pětiboj 1055 Praha-Kotlářka 03.10.2015
vrhačský trojboj 0771 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 0,75kg 14.70 Praha 10.09.2015
hod diskem 1kg 13.52 Praha-Kotlářka 03.10.2015
hod oštěpem 500g 18.54 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 600g 19.96 Praha - Eden 25.05.2018
hod kriketovým míčkem 21.71 Praha-Radotín 24.09.2013
vrh koulí 2kg 07.15 Praha 21.05.2013
vrh koulí 3kg 07.92 Praha-Juliska 15.09.2016
vrh koulí 3kg 07.68 h Praha-Stromovka 05.12.2015
vrh koulí 4kg 07.29 Brno 02.06.2018
skok daleký 3.58 Praha-Kotlářka 03.10.2015
skok daleký 2.96 h Praha-Juliska 08.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod oštěpem 600g 14.73 Pacov 22.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) 800 m/Ž Brno 3:01.40
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) koule 4kg/Ž Brno 07.29
02.06.2018 Mistrovství ČR neslyšících (SKN Brno) oštěp 600g/Ž Brno 18.15
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B03 5 Praha - Stadion mládeže 32.35
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Ž 15 Praha - Stadion mládeže 17.80
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 800 m/Ž/F Praha - Stadion mládeže DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/F Praha - Eden 2:57.15
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Jky 5 Praha - Eden 19.96
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Jky 8 Praha - Eden 07.20
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 600g/Jky 8 Praha-Stromovka 17.12
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B03 Praha-Stromovka DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/B02 Praha-Stromovka DNS
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B05 6 Praha - Podvinný mlýn 15.67
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B02 5 Praha - Podvinný mlýn 73.65
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky/B02 Praha - Juliska DNS
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B04 5 Praha-Juliska 50.70