Karta atleta

Export do excelu
  • Grulichová Adriana
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.08 Pardubice 24.5.2015
60 m 07.8 h Pardubice 24.1.2015
100 m 13.06 Kolín 19.5.2018
150 m 19.23 Pardubice 24.5.2015
150 m 20.30 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
200 m 26.39 Nové Město nad Metují 3.6.2017
200 m 27.39 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
300 m 44.31 Litomyšl 22.6.2014
300 m 44.54 h Praha-Strahov 17.1.2015
600 m 1:52.02 Pardubice 20.5.2014
800 m 2:37.42 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
800 m 2:38.06 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
60 m překážek 10.31 h Praha-Stromovka 6.2.2015
100 m překážek 18.02 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
pětiboj hala 2555 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
sedmiboj 3504 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod diskem 0,75kg 17.55 Litomyšl 9.5.2015
hod diskem 1kg 18.57 Pardubice 7.5.2016
hod oštěpem 500g 29.14 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod oštěpem 600g 25.42 Hradec Králové 14.5.2016
vrh koulí 3kg 08.71 Svitavy 7.6.2015
vrh koulí 3kg 07.43 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok daleký 5.52 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
skok daleký 5.37 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.64 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
trojskok 10.84 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.44 Hradec Králové 18.5.2019
skok vysoký 1.48 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.39 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
skok daleký 5.26 Kolín 22.6.2019
skok daleký 5.37 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
trojskok 11.17 Kolín 22.6.2019
trojskok 10.84 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.44 Hradec Králové 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2018 Vánoční laťka Hády (JAC Brno) výška/Ž 11 Brno - ZŠ Horníkova 1.48
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 8 Praha - Eden 5.30
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 13 Praha - Eden 10.49
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky/F Ostrava - Vítkovice 5.29
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky/F Ostrava - Vítkovice 11.05
08.09.2018 Finálové závody škol v rámci Kontinentálního poháru (ČAS) dálka/Jky Ostrava - Vítkovice 5.13
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23Z 16 Ostrava 10.91
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 5.20
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 10.95
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/Ž/F 6 Mladá Boleslav 10.97
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/Ž/F 6 Mladá Boleslav 5.25
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B02 Mladá Boleslav DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Jky 9 Praha-Juliska 5.16
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Jky 9 Praha-Juliska 11.00
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky/F Ostrava - Vítkovice 11.64
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky/F Ostrava - Vítkovice 5.52
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B02 5 Nové Město nad Metují 26.76
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Ž/F Nové Město nad Metují 11.02
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) dálka/Ž/F Nové Město nad Metují 5.45
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B01 6 Břeclav 13.27
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky Břeclav 5.41
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 6 Kolín 5.46
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž/F 6 Kolín 10.48
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 4 Kolín 13.06
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB Kolín DNF
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Jky 6 Olomouc 5.09
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc NM
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Jky 4 Ostrava 5.37
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F Ostrava 5.25
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F1 4 Ostrava 5.35
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F 10 Ostrava 4.74
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 1 Ostrava 08.25
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky Ostrava 5.27
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R10 Ostrava DNS
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 7 Ostrava 08.26