Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Jedličková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.26 h Olomouc 30.01.2016
300 m 52.50 Přerov 01.05.2016
600 m 1:56.72 Přerov 30.06.2016
800 m 2:58.20 h Olomouc 19.03.2016
800 m 2:34.99 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
1000 m 3:29.2 Přerov 18.04.2018
1500 m 5:31.64 h Ostrava 04.02.2017
1500 m 5:17.91 Hranice 29.09.2018
2000 m 7:57.26 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
3000 m 11:39.00 Hranice 30.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 13.64 h Olomouc 19.03.2016
1500 m překážek 5:48.88 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
2000 m překážek 8:01.01 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m překážek 12:25.78 Ostrava 01.09.2018
skok vysoký 1.10 h Olomouc 19.03.2016
skok daleký 3.17 h Olomouc 19.03.2016
vrh koulí 3kg 06.71 h Olomouc 30.01.2016
vrh koulí 3kg 07.07 Přerov 30.06.2016
hod oštěpem 500g 15.19 Přerov 18.05.2016
hod oštěpem 600g 16.64 Olomouc 03.09.2016
středoškolský pohár 0632 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
pětiboj hala [Dky] 1216 h Olomouc 19.03.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:34.99 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
1000 m 3:29.2 Přerov 18.04.2018
1500 m 5:17.91 Hranice 29.09.2018
2000 m 7:57.26 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
3000 m 11:39.00 Hranice 30.06.2018
2000 m překážek 8:01.01 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m překážek 12:25.78 Ostrava 01.09.2018
středoškolský pohár 0632 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž/F 6 Hranice 5:17.91
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dky 30 Šumperk 0626
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 800 m/Dky 8 Šumperk 2:35.47
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky 16 Stadion SK Přerov 1908 0632
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Dky/B01 1 Stadion SK Přerov 1908 2:34.99
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek/Jky/F Ostrava - Vítkovice 8:01.16
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/U23Z 11 Ostrava 12:25.78
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Ž/F Přerov 5:22.57
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 3000 m/Ž/F Hranice 11:39.00
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 2000 m překážek/Jky 5 Praha-Juliska 8:01.01
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek/Jky/F Ostrava - Vítkovice 8:11.52
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Jky/F 5 Břeclav 5:25.89
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 3000 m překážek/Ž/B1 Olomouc DNF
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 2000 m překážek/Jky/F Olomouc DNF
18.04.2018 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1000 m/Ž/F Přerov 3:29.2
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/Ž Ostrava - Vítkovice 7:57.26