Karta atleta

Export do excelu
  • Věra Holubářová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 2663 919
    400 m 589 1011
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2016: ME17-400 m/R, 100-200-300-400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 2 - 1 - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Dorostenky
4 x 400 m - oddíl 3:47.71 Třinec 26.06.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 Uherské Hradiště 22.09.2016
60 m 07.68 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 12.21 Plzeň 18.05.2019
150 m 18.56 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
150 m 18.36 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 24.97 Olomouc 05.05.2018
200 m 24.67 h Ostrava 17.02.2019
300 m 39.87 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
300 m 39.23 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m 60.35 h Ostrava 16.02.2016
400 m 54.69 Praha - Juliska 04.07.2020
500 m 1:49.0 Zlín 18.04.2012
600 m 1:39.47 Uherské Hradiště 20.05.2015
800 m 2:24.14 h Vídeň 24.01.2015
800 m 2:19.84 Olomouc 16.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.14 Uherské Hradiště 10.09.2013
300 m překážek (0.76) 46.02 Břeclav 21.05.2016
400 m překážek (0.76) 63.71 Uherské Hradiště 04.06.2016
skok vysoký 1.45 h Otrokovice 27.02.2014
skok vysoký 1.40 Uherské Hradiště 28.04.2014
skok daleký 3.98 Uherské Hradiště 28.04.2014
skok daleký 4.51 h Otrokovice 22.01.2015
hod kriketovým míčkem 37.39 Uherské Hradiště 10.09.2013
středoškolský pohár 2706 Uherské Hradiště 20.09.2018
středoškolský pohár 1566 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 2025 Uherské Hradiště 10.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.76 h Ostrava 24.02.2018
60 m 08.25 Uherské Hradiště 20.09.2018
100 m 12.26 Olomouc 08.05.2018
200 m 24.83 h Ostrava 25.02.2018
200 m 24.97 Olomouc 05.05.2018
300 m 41.19 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
300 m 39.67 Ostrava - Vítkovice 13.06.2018
400 m 55.52 Olomouc 08.05.2018
středoškolský pohár 2706 Uherské Hradiště 20.09.2018
středoškolský pohár 1566 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 08.27
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 25.98
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dky 17 Ostrava - Vítkovice 1566
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 6 Praha - Eden 25.67
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B01 1 Praha - Eden 56.90
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R02 3 Praha - Eden 12.54
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FB Praha - Eden 12.47
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) středoškolský pohár/Dky Uherské Hradiště 2706
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 200 m/Dky/B02 1 Uherské Hradiště 26.70
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/B01 1 Uherské Hradiště 08.25
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A 400 m/Jky 5 Castellón 56.59
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23Z/R2 3 Ostrava 12.48
02.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/R3 6 Ostrava 25.63
26.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 400 m/Ž/B2 4 Uherské Hradiště 57.55
26.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 200 m/Ž/B2 6 Uherské Hradiště 25.58
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Ž/B01 2 Přerov 40.69
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 400 m/Ž/F Zlín 57.73
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B1 6 Ostrava - Vítkovice 56.04
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/R1 4 Praha-Juliska 12.43
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/F 7 Praha-Juliska 12.38
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/R1 1 Praha-Juliska 55.89
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/F Praha-Juliska 55.87
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 400 m/Jky/B1 3 Vyškov 56.03
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 300 m/Jky Ostrava - Vítkovice 39.67
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B2 2 Praha - Juliska 55.63
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 400 m/Ž/B01 1 Olomouc 55.52
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/F Olomouc 12.26
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R02 1 Olomouc 12.27
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Jky/B01 3 Olomouc 12.38
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Jky/B01 1 Olomouc 24.97
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R2 3 Ostrava 07.82
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/F 6 Ostrava 07.76
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/R3 1 Ostrava 25.03
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/F Ostrava 24.83
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R3 5 Praha - Stromovka 07.80
18.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R2 3 Praha - Stromovka 25.09
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 4 Ostrava 07.89
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F1 Ostrava 07.84
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Ostrava 24.93
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R1 2 Ostrava 07.89
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F Ostrava 07.81
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B1 2 Ostrava 25.08
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/R2 7 Vídeň 07.95
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B7 2 Vídeň 25.36
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R1 4 Ostrava 07.97
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F Ostrava 07.87
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B1 2 Ostrava 25.48
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 41.19