Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Čejnová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.13 Přerov 28.09.2012
60 m 08.36 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
100 m 13.73 Břeclav 29.07.2015
150 m 20.53 Přerov 25.06.2015
200 m 28.56 Břeclav 29.07.2015
300 m 57.3 Přerov 18.04.2012
800 m 2:50.07 Přerov 25.09.2014
800 m 2:58.81 h Olomouc 24.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.43 Hranice 08.09.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.39 h Olomouc 13.12.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.19 h Praha 28.11.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.31 h Praha-Stromovka 20.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 14.97 Plzeň 17.06.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 15.87 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
100 m překážek (0.84) 16.16 Hranice 09.06.2018
200 m překážek (0.76) 32.18 Olomouc 24.06.2015
skok vysoký 1.69 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.71 Olomouc 29.06.2019
skok daleký 4.50 h Olomouc 12.12.2014
skok daleký 5.04 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
trojskok 10.40 h Ostrava 03.02.2018
trojskok 11.24 Hranice 09.06.2018
vrh koulí 3kg 09.08 Přerov 30.06.2016
vrh koulí 3kg 08.42 h Olomouc 11.03.2017
hod oštěpem 500g 18,62 Přerov 26.09.2017
hod kriketovým míčkem 33.90 Olomouc 16.10.2013
středoškolský pohár 2436 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
pětiboj 2022 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala [Zky] 2571 h Olomouc 22.03.2015
pětiboj hala [Dky] 2312 h Olomouc 11.03.2017
sedmiboj [Zky] 3298 Přerov 25.09.2014
čtyřboj 2276 Olomouc 28.05.2015
sprintérský trojboj 1960 Břeclav 29.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 16.16 Hranice 09.06.2018
skok vysoký 1.67 h Ostrava 03.02.2018
skok vysoký 1.67 Hranice 09.06.2018
skok daleký 5.04 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
trojskok 10.40 h Ostrava 03.02.2018
trojskok 11.24 Hranice 09.06.2018
středoškolský pohár 2436 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) trojskok/Ž 5 Hranice 10.85
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž Hranice 1.64
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dky 4 Šumperk 2343
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) skok daleký/Dky Šumperk 4.90
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) skok vysoký/Dky Šumperk 1.60
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky Stadion SK Přerov 1908 2436
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok vysoký/Dky Stadion SK Přerov 1908 1.62
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok daleký/Dky Stadion SK Přerov 1908 5.04
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky/F Ostrava - Vítkovice 1.65
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky/F 5 Ostrava - Vítkovice 10.74
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/Ž/F 5 Šumperk 10.38
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Ž/F Šumperk 1.63
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Ž Přerov 10.47
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Ž Přerov 1.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 4 Hranice 16.77
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž/F Hranice 1.63
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/Ž/F 5 Hranice 10.60
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Jky 7 Praha-Juliska 1.65
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Jky 8 Praha-Juliska 11.06
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 11.06
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky/F Ostrava - Vítkovice 1.59
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/Ž/F Hranice 11.24
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Hranice 16.16
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 1= Hranice 1.67
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Jky 5 Břeclav 1.55
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky 5 Břeclav 10.92
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 3 Břeclav 16.26
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) trojskok/Ž 10 Olomouc 10.30
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok vysoký/Ž Olomouc 1.63
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok vysoký/Jky 4 Olomouc 1.64
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/Jky 5 Olomouc 10.30
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Ž 5 Přerov 4.31
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Ž Přerov 1.60
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek skok vysoký/Jky 6= Ostrava 1.58
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 4 Ostrava 1.67
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž/F 19 Ostrava 10.40
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Jky Olomouc 1.66
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Jky 4 Olomouc 10.19
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) trojskok/Jky 5 Olomouc 10.23
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Jky Olomouc 1.58