Karta atleta

Export do excelu
  • Jíchová Nikoleta
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Jindřich Šimánek
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Brno 7.9.2015
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.05 Hradec Králové 13.5.2017
150 m 18.31 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 18.29 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 24.38 Třinec 9.6.2017
200 m 24.08 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 39.63 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 39.20 h Praha-Strahov 11.1.2019
600 m 2:05.37 Praha 14.6.2012
800 m 2:52.77 Praha 11.10.2014
60 m překážek 10.10 Praha 12.10.2013
60 m překážek 08.41 h Praha - Stromovka 4.2.2017
100 m překážek 13.60 Praha - Eden 15.6.2019
200 m překážek 29.36 Praha 5.6.2015
300 m překážek 42.66 Praha - Juliska 6.5.2017
400 m překážek 59.79 Plzeň 18.5.2019
pětiboj 2349 Praha 12.10.2013
sedmiboj 3464 Praha 11.10.2014
vrhačský trojboj 0724 Praha-Juliska 15.9.2016
hod diskem 1kg 12.33 Praha-Juliska 15.9.2016
hod oštěpem 500g 16.60 Praha-Juliska 15.9.2016
hod kriketovým míčkem 35.96 Praha 12.10.2013
vrh koulí 3kg 07.86 Praha-Juliska 1.10.2016
skok daleký 4.75 Praha-Juliska 31.8.2016
skok daleký 5.19 h Praha-Stromovka 2.2.2016
skok vysoký 1.62 Praha-Juliska 1.10.2016
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 10.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.30 Praha - Děkanka 15.5.2019
150 m 18.31 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 18.29 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 24.64 Praha - Eden 15.6.2019
200 m 24.08 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 39.63 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 39.20 h Praha-Strahov 11.1.2019
60 m překážek 08.42 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m překážek 13.60 Praha - Eden 15.6.2019
300 m překážek 45.75 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 59.79 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/B01 2 Praha - Eden 14.25
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) výška/Jky 10 Praha - Eden 1.59
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/FA Hradec Králové 12.63
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R02 2 Hradec Králové 12.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Jky/B01 1 Hradec Králové 14.12
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Jky Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Jky/B01 Praha - Přátelství DNS
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 100 m př./Ž/F Kutná Hora 13.84
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/R1 2 Ostrava 25.18
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./U23Z/R2 1 Ostrava 13.85
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./U23Z/F Ostrava 13.77
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23Z/F 5 Ostrava 25.00
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Jky Praha - Eden 1.56
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/R2 3 Uherské Hradiště 12.26
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/FA 6 Uherské Hradiště 12.38
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m př./Ž/B1 6 Uherské Hradiště 14.02
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/R1 1 Kladno 13.89
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/F Kladno 13.76
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/R3 2 Kladno 24.80
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/F 6 Kladno 25.24
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 100 m př./Jky/R2 4 Tampere 14.00
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 100 m př./Jky/S3 7 Tampere 13.83
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B2 4 Ostrava - Vítkovice 24.55
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/R2 1 Praha-Juliska 14.25
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/F Praha-Juliska 14.00
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m př./Jky/R3 Praha-Juliska DNF
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/R2 1 Praha-Juliska 25.09
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/F Praha-Juliska 24.70
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 200 m/Jky/B2 1 Vyškov 25.26
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 100 m př./Jky/B2 2 Vyškov 14.21
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 MS Praha - Eden 24.54
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B04 MS Praha - Eden 13.81
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/Ž/B2 1 Praha 24.39
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m př./Ž 4 Praha 13.93
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/F Praha - Eden DQ
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Jky/R02 Praha - Eden 14.31
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./Jky/F Praha - Eden DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B01 3 Praha-Stromovka 12.66
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž/B3 4 Praha - Juliska 14.39
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m př./Ž/B2 3 Praha - Juliska 62.18
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Přátelství 25.13
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Ž/R01 3 Praha - Přátelství 14.49
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Ž/FA 4 Praha - Přátelství 14.32
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/B01 1 Praha - Juliska 14.59
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B01 4 Praha - Juliska 12.67
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 18.23
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Ž/B01 1 Praha - Eden 42.91
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/FA Jablonec nad Nisou 07.89
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R1 4 Jablonec nad Nisou 07.98
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m př./Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.96