Karta atleta

Export do excelu
  • Markofová Eliška
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Oldřich Dvořák
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.23 h Sokolov 14.01.2016
60 m 08.22 Karlovy Vary 25.04.2018
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 20.01.2018
100 m 13.13 Chodov 05.05.2018
150 m 20.83 Mariánské Lázně 14.05.2014
150 m 21.75 h Praha-Strahov 15.02.2014
200 m 27.12 Česká Lípa 12.05.2018
200 m 29.99 h Praha-Strahov 25.01.2014
300 m 45.49 Cheb 23.04.2016
600 m 2:18.04 h Praha 05.02.2011
800 m 2:48.33 Česká Lípa 12.05.2018
50 m překážek 07.87 h Sokolov 16.12.2015
60 m překážek 09.16 Karlovy Vary 01.05.2016
60 m překážek 08.96 h Praha - Strahov 10.02.2017
100 m překážek 14.85 Kolín 17.09.2017
200 m překážek 31.27 Chodov 05.05.2018
300 m překážek 48.06 Kolín 17.09.2017
400 m překážek 68.89 Plzeň 10.06.2018
středoškolský pohár 1253 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj 3891 Česká Lípa 12.05.2018
hod diskem 0,75kg 26.80 Stříbro 23.05.2015
hod diskem 1kg 19.68 Chodov 01.05.2015
hod oštěpem 600g 21.80 Karlovy Vary 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.56 Karlovy Vary 12.06.2013
vrh koulí 2kg 09.89 Plzeň 28.09.2013
vrh koulí 3kg 11.43 Písek 03.09.2016
vrh koulí 3kg 11.78 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrh koulí 4kg 10.68 Domažlice 26.05.2018
vrh koulí 4kg 10.17 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 5.44 Bílina 18.05.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok vysoký 1.45 Karlovy Vary 11.05.2019
Přespolní běh 0:04:36 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 09.25 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Ž/F Stříbro 5.02
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m př./Ž/B01 3 Stříbro 70.43
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Ž/B01 1 Stříbro 15.60
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Jky/B02 2 Hradec Králové 15.64
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Jky 12 Hradec Králové 09.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Jky/F 10 Hradec Králové 4.96
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Jky/B01 MS Praha - Přátelství 15.63
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/F 5 Cheb 08.44
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Ž Stříbro 4.99
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 4kg/Ž Stříbro 10.02
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m př./Ž Stříbro 77.74
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/R2 6 Kladno 15.47
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m př./Ž/B01 1 Nýřany 15.24
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) koule 4kg/Ž/F Nýřany 09.97
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) dálka/Ž/F Nýřany 5.02
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/R2 3 Praha-Juliska 15.01
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Jky 9 Praha-Juliska 10.36
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m př./Jky/B01 1 Sušice 14.90
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) dálka/Jky Sušice 5.18
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) koule 4kg/Jky Sušice 09.98
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/B01 MS Praha - Juliska 15.61
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./Ž Plzeň 68.89
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) koule 4kg/Ž Plzeň 10.10
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Ž Plzeň 5.26
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B02 5 Domažlice 26.95
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) koule 4kg/Ž/F Domažlice 10.68
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m př./Ž/B01 1 Domažlice 15.20
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) dálka/Ž Nýřany 4.96
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) koule 4kg/Ž Nýřany 10.16
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m př./Ž/B01 1 Nýřany 15.16
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) sedmiboj/Jky Česká Lípa 3891
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 200 m/Jky Česká Lípa 27.12
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Jky Česká Lípa 2:48.33
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 100 m př./Jky Česká Lípa 15.14
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) oštěp 600g/Jky Česká Lípa 19.79
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) koule 4kg/Jky Česká Lípa 09.79
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) dálka/Jky Česká Lípa 4.93
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) výška/Jky Česká Lípa 1.43
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/R02 1 Chodov 13.20
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/F Chodov 13.13
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m př./Ž/B01 1 Chodov 31.27
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B06 1 Karlovy Vary 13.26
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B06 1 Karlovy Vary 27.86
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B05 1 Karlovy Vary 08.39
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) koule 4kg/Ž/F Karlovy Vary 10.03
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Ž Karlovy Vary 19.67
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 1 Cheb 08.50
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 200 m př./Ž/F Cheb 31.34
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m př./Jky Karlovy Vary 09.23
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Ž Karlovy Vary 08.22
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/R3 3 Ostrava 09.15
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/F 8 Ostrava 09.38
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m př./Ž/R1 6 Praha - Stromovka 09.19
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Jky/B1 2 Praha - Stromovka 08.30
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) koule 4kg/Jky Praha - Stromovka 10.08
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Ž/F Praha - Stromovka 09.21
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Ž/B1 MS Praha - Strahov 09.56