Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Markofová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich, Markusková Lucie
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.23 h Sokolov 14.01.2016
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 20.01.2018
60 m 08.22 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m 13.13 Chodov 05.05.2018
150 m 21.75 h Praha-Strahov 15.02.2014
150 m 20.83 Mariánské Lázně 14.05.2014
200 m 29.99 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 27.12 Česká Lípa 12.05.2018
300 m 45.49 Cheb 23.04.2016
600 m 2:18.04 h Praha 05.02.2011
800 m 2:48.33 Česká Lípa 13.05.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 10.63 h Sokolov 18.01.2013
50 m překážek (0.76/8.20) 07.87 h Sokolov 16.12.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 Chodov 11.09.2013
60 m překážek 09.51 Karlovy Vary 10.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.43 h Praha 28.11.2015
60 m překážek 09.16 Karlovy Vary 01.05.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.96 h Praha - Strahov 10.02.2017
60 m překážek (0.84) 09.15 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek 09.23 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.29 Chodov 01.05.2015
100 m překážek (0.76/8.50) 14.85 Kolín 17.09.2017
100 m překážek (0.84) 14.88 Bílina 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.27 Chodov 05.05.2018
300 m překážek (0.76) 48.06 Kolín 17.09.2017
400 m překážek (0.76) 68.89 Plzeň 10.06.2018
skok vysoký 1.45 Karlovy Vary 11.05.2019
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 5.63 Karlovy Vary 23.05.2020
trojskok 11.45 Bílina 04.07.2020
vrh koulí 2kg 09.89 Plzeň 28.09.2013
vrh koulí 3kg 11.43 Písek 03.09.2016
vrh koulí 3kg 11.78 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrh koulí 4kg 10.68 Domažlice 26.05.2018
vrh koulí 4kg 10.17 h Praha - Stromovka 26.01.2019
hod diskem 0,75kg 26.80 Stříbro 23.05.2015
hod diskem 1kg 19.68 Chodov 01.05.2015
hod oštěpem 600g 21.80 Karlovy Vary 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.56 Karlovy Vary 12.06.2013
středoškolský pohár 1253 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Z] 3891 Česká Lípa 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 20.01.2018
60 m 08.22 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m 13.13 Chodov 05.05.2018
200 m 27.12 Česká Lípa 12.05.2018
800 m 2:48.33 Česká Lípa 13.05.2018
60 m překážek (0.84) 09.15 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek 09.23 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m překážek (0.84) 14.90 Sušice 17.06.2018
200 m překážek (0.76) 31.27 Chodov 05.05.2018
400 m překážek (0.76) 68.89 Plzeň 10.06.2018
skok vysoký 1.43 Česká Lípa 12.05.2018
skok daleký 5.26 Plzeň 10.06.2018
vrh koulí 4kg 10.08 h Praha - Stromovka 20.01.2018
vrh koulí 4kg 10.68 Domažlice 26.05.2018
hod oštěpem 600g 19.79 Česká Lípa 13.05.2018
sedmiboj [Z] 3891 Česká Lípa 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Ž/F Stříbro 5.02
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Stříbro 70.43
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Stříbro 15.60
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 2 Hradec Králové 15.64
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Jky 12 Hradec Králové 09.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Jky/F 10 Hradec Králové 4.96
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 MS Praha - Přátelství 15.63
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/F 5 Cheb 08.44
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Ž Stříbro 4.99
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Ž Stříbro 10.02
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m překážek (0.76)/Ž Stříbro 77.74
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 6 Kladno 15.47
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Nýřany 15.24
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Nýřany 09.97
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok daleký/Ž/F Nýřany 5.02
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/R2 3 Praha-Juliska 15.01
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Jky 9 Praha-Juliska 10.36
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 1 Sušice 14.90
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) skok daleký/Jky Sušice 5.18
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) vrh koulí 4kg/Jky Sušice 09.98
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 MS Praha - Juliska 15.61
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž Plzeň 68.89
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Ž Plzeň 10.10
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž Plzeň 5.26
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B02 5 Domažlice 26.95
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž/F Domažlice 10.68
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Domažlice 15.20
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) skok daleký/Ž Nýřany 4.96
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) vrh koulí 4kg/Ž Nýřany 10.16
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Nýřany 15.16
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) sedmiboj [Z]/Jky Česká Lípa 3891
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 200 m/Jky Česká Lípa 27.12
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Jky Česká Lípa 2:48.33
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 100 m překážek (0.84)/Jky Česká Lípa 15.14
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) hod oštěpem 600g/Jky Česká Lípa 19.79
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) vrh koulí 4kg/Jky Česká Lípa 09.79
13.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok daleký/Jky Česká Lípa 4.93
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok vysoký/Jky Česká Lípa 1.43
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/R02 1 Chodov 13.20
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/Ž/F Chodov 13.13
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Chodov 31.27
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B06 1 Karlovy Vary 13.26
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B06 1 Karlovy Vary 27.86
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B05 1 Karlovy Vary 08.39
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) vrh koulí 4kg/Ž/F Karlovy Vary 10.03
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) hod oštěpem 600g/Ž Karlovy Vary 19.67
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 1 Cheb 08.50
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 200 m překážek (0.76)/Ž/F Cheb 31.34
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m překážek/Jky Karlovy Vary 09.23
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Ž Karlovy Vary 08.22
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.84)/Jky/R3 3 Ostrava 09.15
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.84)/Jky/F 8 Ostrava 09.38
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 6 Praha - Stromovka 09.19
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Jky/B1 2 Praha - Stromovka 08.30
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Stromovka 10.08
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Stromovka 09.21
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 MS Praha - Strahov 09.56