Karta atleta

Export do excelu
  • Matějáková Alena
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Břeclav 6.9.2015
60 m 08.5 h Brno 8.1.2016
100 m 14.62 Brno 31.7.2017
150 m 20.9 Brno 25.7.2016
200 m 28.01 Hodonín 11.6.2016
200 m 28.79 h Ostrava 6.2.2016
300 m 45.08 Brno 7.9.2015
300 m 43.62 h Ostrava 14.1.2017
400 m 62.40 Břeclav 5.6.2016
400 m 63.40 h Ostrava 20.1.2018
500 m 1:22.70 h Bratislava 16.12.2017
600 m 1:43.80 Brno 17.7.2017
600 m 1:39.40 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 2:17.03 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
800 m 2:19.72 h Ostrava 20.1.2018
1500 m 4:44.79 Praha - Eden 15.6.2019
1500 m 4:56.01 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1 anglická míle 5:28.12 Vyškov 8.9.2018
60 m překážek 09.80 h Bratislava 16.12.2016
200 m překážek 33.10 Brno 31.7.2017
300 m překážek 49.17 Ostrava - Vítkovice 17.6.2017
400 m překážek 68.75 Uherské Hradiště 1.7.2017
1500 m překážek 5:20.55 Blansko 28.4.2019
3000 m překážek 11:23.82 Opava 8.6.2019
středoškolský pohár 1236 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
pětiboj hala 2960 h Ostrava 14.1.2017
hod oštěpem 500g 26.89 Brno 1.5.2017
hod oštěpem 600g 24.99 Břeclav 27.8.2017
vrh koulí 3kg 09.10 Brno 31.7.2017
vrh koulí 3kg 08.93 h Praha - Stromovka 10.2.2017
vrh koulí 4kg 07.15 Brno 6.8.2018
skok daleký 4.83 Vyškov 14.5.2016
skok daleký 4.89 h Praha - Stromovka 10.2.2017
skok vysoký 1.35 Brno 25.7.2016
skok vysoký 1.42 h Ostrava 14.1.2017
Přespolní běh 0:09:48 Vyškov 26.11.2016
Běh do vrchu 0:40:50 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.30 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 64.89 Třinec 18.5.2019
400 m 65.26 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
600 m 1:44.47 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
800 m 2:18.25 Praha - Eden 15.6.2019
800 m 2:23.99 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
1500 m 4:44.79 Praha - Eden 15.6.2019
1500 m 4:56.01 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1500 m překážek 5:20.55 Blansko 28.4.2019
3000 m překážek 11:23.82 Opava 8.6.2019
hod oštěpem 600g 21.45 Blansko 28.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky 10 Kostelec-Alfrédov 15:44
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž/F Hranice 5:05.86
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B02 4 Hranice 67.46
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dky 21 Břeclav 1075
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 200 m/Dky/B03 3 Břeclav 31.59
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 800 m/Dky/B01 1 Břeclav 2:29.58
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 14 VUT Pod Palackého vrchem 1236
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 800 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 2:21.48
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 200 m/Dky 5 VUT Pod Palackého vrchem 30.74
08.09.2018 Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1 míle/Ž/F Vyškov 5:28.12
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F 11 Břeclav 4:56.37
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/B01 8 Břeclav 2:26.40
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Ž/F Brno 07.15
04.08.2018 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Vrch/Jky/B 4 Bělá pod Pradědem - Šerák 0:40:50
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 4kg/Ž/F Brno 07.04
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Ž/F Brno 2:31.15
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky/R2 4 Praha-Juliska 2:21.05
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 4:49.02
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:17.03
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Ž/F 5 Třinec 4:59.72
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F Třinec 2:18.96
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Jky/F Břeclav 4:55.10
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Jky/B01 4 Břeclav 2:18.44
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/B1 8 Opava 2:20.86
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B02 7 Opava 64.44
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Jky/B02 2 Olomouc 63.35
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Jky/F 4 Olomouc 2:22.90
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Jky/R1 4 Ostrava 2:20.61
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B2 1 Ostrava 2:19.72
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B2 5 Ostrava 63.40
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Ž/B2 2 Ostrava - Vítkovice 1:39.40
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B3 5 Ostrava - Vítkovice 45.80
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Ž/R 10 Brno-Nový Lískovec 09.31
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Ž Brno-Nový Lískovec 4.59