Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Reindlová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 h Nová Včelnice 05.03.2011
50 m 07.93 České Budějovice 25.09.2011
60 m 08.31 Tábor 24.05.2014
60 m 08.45 h Praha-Strahov 24.01.2015
100 m 13.35 Schwechat 08.06.2014
150 m 20.37 Klatovy 10.05.2014
150 m 20.53 h Praha 06.12.2014
200 m 29.24 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 28.63 Tábor 27.09.2016
300 m 47.60 h Praha-Strahov 15.02.2014
300 m 46.49 České Budějovice 06.09.2015
600 m 1:59.03 Písek 21.05.2014
800 m 2:41.37 Stará Boleslav 26.05.2013
800 m 2:46.84 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.75 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 09.97 Tábor 28.09.2013
60 m překážek (0.76/8.20) 09.41 h Praha-Strahov 24.01.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.89 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.63 Vlašim 14.06.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 16.44 České Budějovice 20.05.2017
100 m překážek (0.84) 16.45 Praha - Eden 18.06.2018
200 m překážek (0.76) 30.78 Plzeň 21.09.2014
300 m překážek (0.76) 49.26 Tábor 06.06.2015
400 m překážek (0.76) 76.37 Domažlice 26.05.2018
skok vysoký 1.38 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
skok o tyči 2.60 h Praha - Stromovka 21.01.2017
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 27.08.2017
skok daleký 4.64 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok daleký 4.27 Tábor 02.10.2019
vrh koulí 3kg 07.33 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
vrh koulí 3kg 10.36 Tábor 02.10.2019
hod oštěpem 500g 32.98 Pacov 10.06.2017
hod oštěpem 600g 31.24 Praha - Eden 09.06.2018
hod kriketovým míčkem 44.44 Stará Boleslav 26.05.2013
hod plným míčem 1kg 10.89 Nová Včelnice 07.05.2011
středoškolský pohár 1678 Tábor 26.09.2018
pětiboj 2524 Tábor 28.09.2013
pětiboj hala [Zky] 2567 h Jablonec nad Nisou 11.01.2015
čtyřboj 2098 Písek 21.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 16.45 Praha - Eden 18.06.2018
400 m překážek (0.76) 76.37 Domažlice 26.05.2018
skok o tyči 2.60 Sušice 17.06.2018
skok daleký 4.21 Tábor 26.09.2018
vrh koulí 3kg 09.53 Tábor 26.09.2018
hod oštěpem 600g 31.24 Praha - Eden 09.06.2018
středoškolský pohár 1678 Tábor 26.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) středoškolský pohár/Dky 7 Tábor 1678
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) vrh koulí 3kg/Dky 8 Tábor 09.53
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok daleký/Dky 13 Tábor 4.21
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky/F 5 Písek 28.03
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok o tyči/Jky/F MS Písek 2.20
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Ž 13 Stará Boleslav 2.50
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 20 Stará Boleslav 26.40
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 1 Pacov 16.78
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Ž/F 7 Pacov 2.55
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F 13 Pacov 28.78
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/R1 7 Praha-Juliska 16.78
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Jky 12 Praha-Juliska 2.42
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Eden 16.45
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) hod oštěpem 600g/Jky 5 Sušice 29.58
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m překážek (0.84)/Jky/B01 5 Sušice 16.49
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) skok o tyči/Jky Sušice 2.60
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 14= Praha - Eden 31.24
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Ž 10 Praha - Eden 2.40
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 3 Praha - Eden 17.06
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Domažlice 17.19
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 4 Domažlice 76.37
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Ž/F 6 Domažlice 29.80
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) skok o tyči/Ž/F Domažlice 2.60