Karta atleta

Export do excelu
  • Klejchová Lucie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jaroslav Jón
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Hradec Králové 06.09.2017
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 13.44 Pardubice 22.06.2019
150 m 21.62 Pardubice 24.05.2015
150 m 20.31 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 27.32 Praha - Děkanka 29.06.2017
200 m 27.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 49.10 Litomyšl 09.05.2015
300 m 52.72 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
400 m 63.90 Pardubice 18.09.2017
60 m překážek 09.78 h Praha - Stromovka 24.01.2017
100 m překážek 15.89 Pardubice 13.06.2017
300 m překážek 47.04 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
400 m překážek 69.36 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
1500 m překážek 7:32.59 Kladno 11.09.2016
sprintérský trojboj 1817 Hradec Králové 06.09.2017
hod diskem 0,75kg 17.19 Pardubice 02.06.2015
hod oštěpem 500g 20.81 Pardubice 10.05.2016
hod oštěpem 600g 20.99 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
skok daleký 5.36 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.06 h Praha - Stromovka 21.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 28.01.2020
150 m 20.31 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 27.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
60 m překážek 09.91 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok daleký 5.06 h Praha - Stromovka 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/Ž/F 4 Pardubice 69.66
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Jky/B03 3 Hradec Králové 73.25
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Jky/B04 2 Hradec Králové 18.35
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž 8 Hradec Králové 1639
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/F 8 Hradec Králové 08.85
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B01 5 Hradec Králové 14.29
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B02 4 Hradec Králové 30.10
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m př./Ž/B01 5 Čáslav 75.92
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m př./Ž/B01 6 Čáslav 18.60
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./Jky 6 Jablonec nad Nisou 75.33
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) oštěp 600g/Jky 15 Jablonec nad Nisou 20.99
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m př./Ž/B01 6 Ústí nad Orlicí 76.71
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Ž 12 Litomyšl 4.79
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m př./Ž Litomyšl DNS
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Ž/B01 Litomyšl DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m př./Ž/B02 1 Praha - Přátelství 70.73
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m př./Jky/F 5 Pardubice 71.52
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Jky/F 5 Pardubice 17.60
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Jky/F 9 Pardubice 4.61