Karta atleta

Export do excelu
  • Tiplicová Natálie
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Kolín 7.6.2016
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 23.2.2019
100 m 12.23 Praha - Eden 25.5.2018
150 m 18.82 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 18.82 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.87 Kladno 19.5.2018
200 m 25.02 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.86 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 41.65 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 62.34 Praha - Děkanka 14.6.2016
400 m 61.14 h Praha-Strahov 26.1.2018
600 m 2:22.6 Praha 20.5.2010
800 m 2:41.82 Praha - Juliska 10.10.2015
60 m překážek 12.60 Praha 12.10.2013
60 m překážek 12.73 h Praha-Stromovka 6.2.2013
100 m překážek 16.51 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek 37.04 Kolín 8.5.2014
sprintérský trojboj 2468 Praha - Děkanka 30.6.2016
středoškolský pohár 0000 Praha - Kotlářka 5.10.2018
pětiboj 1624 Praha 12.10.2013
sedmiboj 3536 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 500g 10.08 Praha - Juliska 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 27.28 Praha 12.10.2013
vrh koulí 2kg 06.48 Praha 16.5.2013
vrh koulí 3kg 07.15 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 4.18 Praha 6.6.2014
skok daleký 4.49 h Praha-Strahov 5.2.2015
skok vysoký 1.54 Kolín 7.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 23.2.2019
150 m 18.82 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 25.02 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 41.65 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 61.14 h Praha - Stromovka 22.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 79= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dky/B03 Praha - Kotlářka DNS
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 200 m/Dky/B04 Praha - Kotlářka DNS
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R01 1 Praha - Eden 12.23
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FA 4 Praha - Eden 12.33
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B02 1 Praha - Eden 25.37
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Ústí nad Labem 12.54
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Ústí nad Labem 12.81
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/FA Hradec Králové 12.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Jky/R02 1 Hradec Králové 12.44
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Jky/B01 1 Hradec Králové 25.61
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Jky/B01 2 Praha - Přátelství 25.65
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Jky/B01 3 Praha - Přátelství 12.56
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B01 2 Praha - Eden 12.32
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Stará Boleslav 26.29
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Stará Boleslav 12.73
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Stará Boleslav 12.76
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/R2 2 Praha-Juliska 12.34
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/F 4 Praha-Juliska 12.27
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/R3 Praha-Juliska DNS
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/Ž/B1 Praha DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FA Praha - Eden 12.23
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R03 1 Praha - Eden 12.45
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 2 Praha - Eden 25.51
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Jky/B01 1 Praha-Stromovka 12.25
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 5 Kladno 12.35
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B01 2 Kladno 24.87
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R02 2 Kladno 12.37
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B03 1 Praha - Přátelství 25.24
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 40.86
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/R2 1 Ostrava 07.66
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Jky/F Ostrava 07.63
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/R4 Ostrava DNF
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R2 3 Praha - Stromovka 07.71
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 07.67
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B1 2 Praha-Stromovka 25.16
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/FA Praha-Stromovka 07.71
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R3 1 Praha-Stromovka 07.77
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/Ž/B5 1 Praha-Strahov 61.14
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 07.83
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B9 2 Praha-Stromovka 25.68
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 3 Praha-Stromovka 07.95
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B4 2 Praha-Stromovka 41.86
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B6 1 Praha - Strahov 18.96
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B2 2 Praha - Stromovka 42.05