Karta atleta

Export do excelu
  • Valentýna Přibylová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 1125 881
    akt. 20.04.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.2 Vlašim 23.05.2020
60 m 08.11 Brno 07.09.2015
60 m 08.21 h Praha-Strahov 16.01.2016
100 m 13.07 Kolín 29.08.2020
150 m 19.74 h Praha-Strahov 18.02.2015
150 m 19.90 Stará Boleslav 03.10.2015
200 m 26.84 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 27.29 Kolín 21.08.2019
300 m 42.42 h Praha - Strahov 21.02.2015
300 m 43.72 Brno 08.09.2015
600 m 1:58.97 Stará Boleslav 21.05.2013
800 m 2:35.59 Vlašim 06.09.2014
800 m 2:37.34 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 h Praha-Strahov 16.02.2013
60 m překážek (0.76/7.70) 10.19 Stará Boleslav 26.05.2013
60 m překážek 09.36 Vlašim 06.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 08.91 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 08.93 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha - Stromovka 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 14.84 Plzeň 20.09.2014
100 m překážek (0.76/8.50) 14.78 Praha-Juliska 31.08.2016
100 m překážek (0.84) 14.48 Plzeň 08.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.62 Stará Boleslav 03.10.2015
300 m překážek (0.76) 46.30 Pacov 10.06.2017
400 m překážek (0.76) 65.41 Kolín 22.08.2020
skok vysoký 1.58 Sušice 25.08.2018
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 5.10 Sušice 19.05.2019
vrh koulí 3kg 10.36 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 3kg 10.64 Vlašim 13.09.2017
vrh koulí 4kg 08.52 h Praha - Stromovka 09.02.2019
vrh koulí 4kg 10.03 St.Pölten 27.06.2020
hod oštěpem 500g 25.49 Praha-Eden 21.05.2016
hod oštěpem 600g 28.76 Kolín 29.08.2020
hod kriketovým míčkem 39.93 Stará Boleslav 30.04.2013
středoškolský pohár 2622 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018
pětiboj 3095 Vlašim 06.09.2014
pětiboj hala [Zky] 2954 h Praha-Stromovka 06.02.2015
pětiboj hala [Dky] 3148 h Praha - Stromovka 10.02.2017
pětiboj hala [Z] 3100 h Praha - Stromovka 09.02.2019
sedmiboj [Zky] 3578 Pacov 27.07.2014
sedmiboj [Dky] 4055 Praha-Eden 21.05.2016
sprintérský trojboj 2155 Vlašim 03.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018
60 m 08.51 h Praha - Strahov 08.12.2018
100 m 13.53 Kladno 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.03 Plzeň 09.06.2018
400 m překážek (0.76) 70.17 Sušice 25.08.2018
skok vysoký 1.58 Sušice 25.08.2018
skok daleký 4.82 h Praha - Strahov 08.12.2018
vrh koulí 4kg 08.93 Stará Boleslav 05.05.2018
vrh koulí 4kg 08.25 h Praha - Strahov 08.12.2018
hod oštěpem 600g 24.67 Vlašim 29.08.2018
středoškolský pohár 2622 Na Lukách, Vlašim 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Strahov 08.25
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R02 3 Praha - Strahov 08.51
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky 7 Praha - Strahov 4.82
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/FB 5 Praha - Strahov 08.61
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) středoškolský pohár/Dky Na Lukách, Vlašim 2622
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 60 m/Dky/B01 2 Na Lukách, Vlašim 08.38
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Vlašim (Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok vysoký/Dky Na Lukách, Vlašim 1.56
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž/F 4 Pacov 1.58
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 1 Pacov 15.60
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 Hradec Králové DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 3 Hradec Králové 15.66
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Jky/F 3= Hradec Králové 1.55
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/U23Z/R3 5 Ostrava 15.44
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Jky/F 10 Vlašim 24.67
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Vlašim 15.77
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Jky/F 5 Vlašim 1.53
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 1 Sušice 70.17
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok vysoký/Ž Sušice 1.58
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Sušice 15.45
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž 10 Vlašim 08.38
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Vlašim 15.42
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž Vlašim 1.57
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/R2 4 Praha-Juliska 15.16
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 4kg/Ž 11 Plzeň 08.55
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž Plzeň 1.55
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Plzeň 15.03
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky Kolín 1.55
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Kolín 15.30
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Jky Kolín 08.56
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/B02 1 Kladno 13.53
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Kladno 15.34
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Jky Kladno 1.50
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Jky Kladno 08.62
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž/F 4 Praha - Děkanka 1.45
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Praha - Děkanka 15.26
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 72.37
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/R02 Praha - Přátelství DNS
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 1 Stará Boleslav 15.52
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Stará Boleslav 08.93
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Jky Stará Boleslav 1.50