Karta atleta

Export do excelu
  • Kelemenová Anita
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Mariánské Lázně 02.07.2015
60 m 10.07 h Praha-Strahov 27.01.2013
100 m 14.78 Bělá nad Radbuzou 15.09.2016
150 m 23.58 Klatovy 03.09.2015
150 m 23.69 h Praha-Strahov 07.02.2015
200 m 28.00 Sušice 17.06.2018
200 m 27.76 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 45.35 Klatovy 10.05.2018
300 m 55.97 h Praha-Strahov 27.01.2013
400 m 62.03 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek 09.66 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m překážek 15.95 Praha - Přátelství 07.06.2018
200 m překážek 32.43 Domažlice 14.09.2018
300 m překážek 50.07 České Budějovice 20.05.2017
400 m překážek 67.63 Třebíč 18.05.2019
vrh koulí 3kg 07.82 Plzeň 24.05.2016
skok daleký 4.56 Karlovy Vary 08.05.2019
trojskok 09.68 Mladá Boleslav 01.07.2017
trojskok 09.87 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
skok vysoký 1.51 Sušice 06.05.2017
skok vysoký 1.45 h Praha - Stromovka 17.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.76 h Praha - Stromovka 26.01.2019
400 m 62.03 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek 09.66 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m překážek 16.24 Písek 25.05.2019
400 m překážek 67.63 Třebíč 18.05.2019
skok daleký 4.56 Karlovy Vary 08.05.2019
trojskok 09.87 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B02 2 Pacov 70.00
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B03 1 Pacov 16.77
14.09.2018 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400m (Mílaři Domažlice) 200 m př./Ž Domažlice 32.43
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B03 3 Písek 28.71
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m př./Jky/B01 2 Písek 70.91
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./U23Z/R2 8 Ostrava 17.68
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B02 4 Pacov 16.51
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B02 2 Pacov 68.40
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m př./Jky/R1 Praha-Juliska DNF
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m př./Jky/R3 5 Praha-Juliska 69.18
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m př./Jky/B01 2 Sušice 16.04
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Jky/B02 5 Sušice 28.00
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B02 6 Praha - Eden 16.09
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B02 4 Praha - Eden 68.39
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m př./Ž/B2 5 Praha - Přátelství 15.95
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m př./Ž/B2 Praha - Přátelství DNF
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m př./Ž/B01 3 Domažlice 16.06
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m př./Ž/B01 3 Domažlice 70.50
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B03 3 Kladno 16.41
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B03 4 Kladno 69.79
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m př./Ž/B02 2 Praha - Přátelství 71.46
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 300 m/Ž/B01 6 Klatovy 45.35
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 100 m př./Ž/F Klatovy DNF
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Jky/R1 7 Ostrava 09.78
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/Ž/B03 MS Jablonec nad Nisou 28.70
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m př./Ž/B02 MS Jablonec nad Nisou 09.81
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Jky/F MS Praha-Stromovka 09.98
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Jky/R2 MS Praha-Stromovka 09.98
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Jky Jablonec nad Nisou 10.04
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./Ž/B01 5 Praha - Stromovka 10.16
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B03 3 Praha - Stromovka 28.67
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/B3 4 Praha-Stromovka 10.15
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B6 Praha-Stromovka DNF
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Ž/B2 MS Praha - Strahov 10.30
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/B2 4 Jablonec nad Nisou 10.19
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) výška/Ž/F 21 Jablonec nad Nisou 1.40