Karta atleta

Export do excelu
  • Brečkayová Žaneta
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.96 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 08.70 Praha - Děkanka 30.06.2016
60 m 08.57 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m 13.73 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 22.68 Praha - Juliska 10.10.2015
150 m 21.46 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 28.40 Praha - Eden 25.05.2019
200 m 28.27 h Praha-Stromovka 03.02.2018
300 m 45.47 Praha-Juliska 01.05.2018
300 m 46.60 h Praha - Strahov 19.12.2015
400 m 64.34 Praha - Přátelství 12.05.2018
400 m 67.78 h Praha - Strahov 10.02.2017
600 m 2:10.98 Praha 18.06.2013
600 m 2:01.14 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:40.67 Praha-Juliska 31.08.2016
800 m 3:01.90 h Praha-Strahov 18.02.2015
1500 m 6:18.88 Liberec 17.05.2015
60 m překážek 13.24 Praha 12.10.2013
60 m překážek 10.70 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m překážek 19.21 Praha-Juliska 31.08.2016
200 m překážek 38.17 Praha 27.05.2015
300 m překážek 57.25 Praha - Eden 29.04.2016
středoškolský pohár 0030 Praha - Kotlářka 05.10.2018
středoškolský pohár 0406 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1353 Praha 12.10.2013
sedmiboj 2508 Praha - Juliska 10.10.2015
vrhačský trojboj 0875 Praha-Juliska 15.09.2016
hod diskem 1kg 14.38 Praha-Juliska 15.09.2016
hod oštěpem 500g 30.94 Praha - Přátelství 19.05.2017
hod oštěpem 600g 25.56 Praha - Podvinný mlýn 12.09.2018
hod kriketovým míčkem 30.65 Praha 12.10.2013
vrh koulí 3kg 06.90 Praha-Juliska 15.09.2016
vrh koulí 3kg 06.13 h Praha-Strahov 05.02.2015
skok daleký 4.71 Praha - Přátelství 19.05.2017
skok daleký 4.94 h Praha-Stromovka 03.02.2018
trojskok 10.34 Praha - Eden 03.06.2016
skok vysoký 1.27 Praha - Juliska 10.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 127 Ostrava - Vítkovice 0406
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky/F 22 Ostrava - Vítkovice 4.41
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 5= Praha - Kotlářka 0030
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 dálka/Dky 4 Praha - Kotlářka 4.58
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 200 m/Dky/B01 5 Praha - Kotlářka 29.78
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 29.03
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) oštěp 600g/Ž/F 10 Praha - Podvinný mlýn 25.56
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Ž/B01 Praha - Podvinný mlýn DNS
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Jky 10 Praha - Eden 24.59
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky Praha - Eden 67.90
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B02 3 Praha - Stadion mládeže 13.73
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 7 Praha - Stadion mládeže 4.51
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/R1 7 Praha-Juliska 65.47
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B02 3 Praha - Eden 64.69
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 8 Praha - Eden 4.71
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž 5 Praha - Podvinný mlýn 4.73
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 64.34
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R04 6 Praha - Přátelství 13.91
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/Ž/B05 2 Praha - Přátelství 64.34
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B04 2 Praha-Juliska 08.74
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B03 4 Praha-Juliska 45.47
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B02 3 Praha-Juliska 08.81
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Jky/B5 4 Praha-Stromovka 28.27
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Jky/R1 6 Praha-Stromovka 08.57
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Jky 8 Praha-Stromovka 4.94
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B9 2 Praha-Strahov 08.57
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B19 1 Praha - Strahov 21.46
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Jky Praha - Strahov NM
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F2 12 Praha-Stromovka 4.67