Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Zdražilová
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava 13.02.2018
60 m 08.08 Opava 23.06.2020
100 m 12.80 Ostrava 25.08.2019
150 m 19.28 Olomouc 21.08.2019
150 m 19.02 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 25.53 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
200 m 25.82 Opava 23.06.2020
300 m 41.41 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 41.0 Hranice 01.06.2020
400 m 57.33 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
400 m 58.86 Vyškov 11.07.2020
600 m 1:56.03 Přerov 13.05.2014
800 m 2:24.17 Břeclav 31.08.2019
800 m 2:20.09 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
1000 m 3:50.86 Olomouc 20.08.2014
1500 m 5:53.88 h Bratislava 07.02.2015
1500 m 5:40.71 Olomouc 08.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.23 Olomouc 16.10.2013
60 m překážek (0.76/8.50) 10.97 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.76 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m překážek (0.84) 17.89 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 17.43 Přerov 25.09.2017
200 m překážek (0.76) 30.57 Olomouc 21.08.2019
300 m překážek (0.76) 47.16 Olomouc 16.09.2017
400 m překážek (0.76) 63.54 Vyškov 11.07.2020
skok vysoký 1.49 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.54 Litomyšl 28.09.2019
skok daleký 4.96 Hranice 29.09.2018
skok daleký 5.17 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 06.85 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 3kg 07.15 Přerov 25.09.2017
vrh koulí 4kg 06.42 Litomyšl 28.09.2019
vrh koulí 4kg 06.70 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 24,94 Přerov 26.09.2017
hod oštěpem 600g 21.33 Litomyšl 28.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.57 Šumperk 26.05.2016
středoškolský pohár 1541 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1333 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala [Zky] 1311 h Olomouc 15.03.2014
pětiboj hala [Dky] 2234 h Ostrava 23.01.2016
pětiboj hala [Z] 2826 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
sedmiboj [Zky] 3135 Přerov 23.09.2015
sedmiboj [Dky] 3622 Přerov 25.09.2017
sedmiboj [Z] 4002 Litomyšl 28.09.2019
čtyřboj 1895 Přerov 16.09.2015
sprintérský trojboj 2110 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava 13.02.2018
100 m 13.03 Olomouc 19.05.2018
150 m 19.83 Přerov 22.08.2018
200 m 26.06 h Ostrava 13.02.2018
200 m 26.41 Olomouc 08.05.2018
300 m 43.06 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
300 m 43.44 Přerov 25.04.2018
400 m 59.79 h Ostrava 20.01.2018
400 m 60.10 Praha - Eden 28.09.2018
400 m překážek (0.76) 65.25 Ostrava 01.09.2018
skok daleký 4.96 Hranice 29.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky 28 Kostelec-Alfrédov 17:53
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 2 Hranice 66.48
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž 7 Hranice 5.01
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 5 Praha - Eden 67.14
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B02 3 Praha - Eden 60.10
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B1 3 Ostrava - Vítkovice 60.21
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 67.49
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R3 6 Ostrava 65.25
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Šumperk 26.77
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Šumperk 66.78
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Ž/B01 2 Přerov 19.83
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B01 6 Hranice 14.44
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Olomouc 65.94
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B1 4 Olomouc 13.03
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/Ž/F 5 Olomouc 26.41
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Jky/B02 1 Olomouc 26.02
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m/Jky/B03 1 Olomouc 60.37
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž Přerov DNF
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B01 8 Přerov 08.20
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B01 8 Přerov 13.03
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B02 Přerov DNS
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Ž/B05 1 Přerov 19.88
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Přerov 43.44
21.04.2018 Běžecký pohár OK 5. závod Jarní běh parkem (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž Šternberk 0:08:25
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Jky/R1 4 Ostrava 26.26
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Jky/R1 4 Ostrava 60.07
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R3 3 Ostrava 08.22
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B5 1 Ostrava 26.06
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B2 1 Ostrava 26.25
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B2 2 Ostrava 60.29
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Jky/R01 1 Olomouc 08.32
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Jky/FA Olomouc 08.31
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B3 1 Ostrava 59.79
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B1 3 Ostrava 26.75
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R2 2 Ostrava - Vítkovice 08.46
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.38
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B3 2 Ostrava - Vítkovice 43.06