Karta atleta

Export do excelu
  • Placatková Bára
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Vlašim 24.5.2016
60 m 09.14 h Praha - Strahov 7.12.2013
150 m 20.52 Kolín 5.6.2015
200 m 28.96 h Praha - Strahov 4.2.2017
300 m 44.10 Kolín 5.6.2015
300 m 45.74 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 61.66 Ostrava 24.9.2016
600 m 1:49.06 Kladno 21.6.2013
800 m 2:16.56 Stará Boleslav 23.6.2019
800 m 2:16.92 h Ostrava 18.2.2017
1000 m 3:07.48 Sušice 12.5.2015
1000 m 3:01.33 h Praha - Strahov 8.12.2018
1500 m 4:40.63 Olomouc 28.6.2019
1500 m 4:44.74 h Ostrava 24.2.2018
2000 m 6:51.48 Vlašim 14.6.2014
3000 m 10:36.50 Kolín 18.6.2017
3000 m 10:20.91 h Ostrava 24.2.2018
5000 m 18:58.92 Praha - Děkanka 25.8.2019
3000 m překážek 10:51.06 Olomouc 28.6.2019
středoškolský pohár 1401 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 4.20 Kladno 25.4.2014
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 7.12.2013
Přespolní běh 0:04:24 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:16.56 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:40.63 Olomouc 28.6.2019
1500 m 4:53.98 h Praha - Strahov 12.1.2019
3000 m 10:41.74 h Praha - Stromovka 26.1.2019
5000 m 18:58.92 Praha - Děkanka 25.8.2019
3000 m překážek 10:51.06 Olomouc 28.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Jky/B01 3 Praha - Strahov 3:01.33
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky 5 Kostelec-Alfrédov 15:07
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 15 Kolín 1395
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Dky/B01 1 Kolín 2:23.94
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B02 6 Kolín 08.78
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 4 Praha - Eden 4:50.10
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/B01 7 Praha - Eden 2:17.17
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) strPohar/Dky 18 Gymnázium Příbram 0638
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) strPohar/Dky 21 Gymnázium Příbram 0608
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) 800 m/Dky Gymnázium Příbram 2:34.5
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) 60 m/Dky 4 Gymnázium Příbram 08.6
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Jky Hradec Králové 4:52.86
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Jky/B01 4 Hradec Králové 2:19.28
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Jky/F Vlašim 2:22.14
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Jky/B02 3 Vlašim 62.72
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Ž/F Stará Boleslav 10:42.59
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 5 Pacov 22:57.32
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/B01 1 Kladno 4:53.13
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Jky 5 Ostrava 4:44.74
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Jky Ostrava 10:20.91
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 1500 m/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 4:49.97
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/F Praha-Stromovka 10:32.11