Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Placatková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér: Dryák Luboš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    3000 m př. 503 946
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2017: MS vrch (U20)/17.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - 1
- - - 1 - - - 1 - 1 - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 h Praha - Strahov 07.12.2013
60 m 08.77 Vlašim 24.05.2016
150 m 20.52 Kolín 05.06.2015
200 m 28.96 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 44.10 Kolín 05.06.2015
300 m 45.74 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 61.66 Ostrava 24.09.2016
600 m 1:49.06 Kladno 21.06.2013
800 m 2:16.92 h Ostrava 19.02.2017
800 m 2:16.56 Stará Boleslav 23.06.2019
1000 m 3:07.48 Sušice 12.05.2015
1000 m 3:01.33 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 4:44.74 h Ostrava 25.02.2018
1500 m 4:40.63 Olomouc 29.06.2019
2000 m 6:51.48 Vlašim 14.06.2014
3000 m 10:36.50 Kolín 18.06.2017
3000 m 10:20.91 h Ostrava 24.02.2018
5000 m 18:58.92 Praha - Děkanka 25.08.2019
3000 m překážek 10:51.06 Olomouc 28.06.2019
skok daleký 4.07 h Praha - Strahov 07.12.2013
skok daleký 4.20 Kladno 25.04.2014
středoškolský pohár 1401 Břeclav 10.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.6 Gymnázium Příbram 19.09.2018
400 m 62.72 Vlašim 29.08.2018
800 m 2:17.17 Praha - Eden 28.09.2018
1000 m 3:01.33 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 4:44.74 h Ostrava 25.02.2018
1500 m 4:50.10 Praha - Eden 28.09.2018
3000 m 10:20.91 h Ostrava 24.02.2018
3000 m 10:42.59 Stará Boleslav 25.08.2018
5000 m 22:57.32 Pacov 30.06.2018
středoškolský pohár 1395 Kolín 03.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Jky/B01 3 Praha - Strahov 3:01.33
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Jky 5 Kostelec-Alfrédov 15:07
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 15 Kolín 1395
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 800 m/Dky/B01 1 Kolín 2:23.94
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B02 6 Kolín 08.78
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Jky 4 Praha - Eden 4:50.10
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/B01 7 Praha - Eden 2:17.17
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) středoškolský pohár/Dky 18 Gymnázium Příbram 0638
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) středoškolský pohár/Dky 21 Gymnázium Příbram 0608
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) 800 m/Dky Gymnázium Příbram 2:34.5
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Příbram (Mgr. Petr Vocílka, pvocilka@email.cz, ) 60 m/Dky 4 Gymnázium Příbram 08.6
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/Jky Hradec Králové 4:52.86
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Jky/B01 4 Hradec Králové 2:19.28
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Jky/F Vlašim 2:22.14
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Jky/B02 3 Vlašim 62.72
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Ž/F Stará Boleslav 10:42.59
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F 5 Pacov 22:57.32
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/B01 1 Kladno 4:53.13
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Jky 5 Ostrava 4:44.74
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Jky Ostrava 10:20.91
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 1500 m/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 4:49.97
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/F Praha-Stromovka 10:32.11