Karta atleta

Export do excelu
  • Blachowicz Jaroslav
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.43 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 07.30 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 11.28 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 18.83 Praha-Děkanka 11.5.2016
150 m 17.40 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 23.24 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 22.71 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 37.22 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 37.31 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 50.61 Praha - Eden 25.5.2018
400 m 51.37 h Praha-Stromovka 3.2.2018
600 m 2:02.73 Praha-Jeseniova 22.5.2014
800 m 3:03.63 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
1000 m 3:22.82 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
1500 m 5:18.01 Praha - Eden 30.9.2017
60 m překážek 11.64 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 09.21 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 15.20 Praha - Děkanka 25.5.2016
110 m překážek 16.54 Praha - Eden 6.10.2018
200 m překážek 29.88 Praha – Podvinný Mlýn 5.9.2016
300 m překážek 40.82 Praha - Eden 25.5.2018
sprintérský trojboj 2177 Praha - Děkanka 19.6.2017
pětiboj 1162 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
devítiboj 3769 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
desetiboj 4981 Praha - Eden 6.10.2018
hod diskem 1kg 20.94 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod diskem 1,5kg 22.88 Praha - Eden 6.10.2018
hod kladivem 4kg 20.13 Praha-Vinohrady 27.4.2016
hod oštěpem 600g 40.66 Praha – Podvinný Mlýn 5.9.2016
hod oštěpem 700g 40.57 Praha - Eden 12.5.2018
hod oštěpem 800g 39.28 Kladno 25.8.2018
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 3kg 05.16 Praha 16.5.2013
vrh koulí 4kg 08.52 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
vrh koulí 5kg 09.20 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 6.07 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019
trojskok 12.03 Praha - Eden 29.8.2017
skok o tyči 2.40 Praha - Eden 30.9.2017
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 6.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.33 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 11.28 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 17.49 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 22.71 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 38.40 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 53.70 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 5.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 5 Praha - Eden 4981
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden 6.07
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 4 Praha - Eden 53.18
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci 15 Praha - Eden 5:18.73
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B01 4 Praha - Eden 16.54
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 16 Praha - Eden 22.88
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 7 Praha - Eden 36.49
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 23= Praha - Eden 09.20
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 19= Praha - Eden 2.40
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci 8= Praha - Eden 1.65
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B04 1 Praha - Eden 11.78
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/J/B01 6 Praha - Přátelství 11.63
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/J/B02 2 Praha - Přátelství 23.37
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B01 4 Praha - Eden 53.34
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J 10 Praha - Eden 38.13
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 800g/M 11 Kladno 39.28
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 2 Praha - Eden 37.22
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA 5 Praha - Eden 11.45
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R02 2 Praha - Eden 11.48
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 2 Praha - Eden 40.82
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 10 Praha - Eden 39.57
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 50.61
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci 14 Praha-Stromovka 32.43
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m př./Dci/B02 2 Praha-Stromovka 41.75
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R05 3 Bílina 11.81
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B02 3 Bílina 23.29
12.05.2018 7. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 7 Praha - Eden 40.57
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B02 2 Praha - Juliska 16.90
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 6 Praha - Juliska 23.24
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R1 7 Ostrava 07.40
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R3 2 Ostrava 23.09
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 23.01
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B3 1 Praha-Stromovka 51.37
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA 6 Praha-Stromovka 07.30
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 2 Praha-Stromovka 07.30
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci Praha-Stromovka DNS
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Dci/B3 2 Praha-Strahov 09.66
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B4 1 Praha-Strahov 07.41
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B7 5 Praha-Stromovka 07.48
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B10 2 Praha-Stromovka 23.25
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B11 1 Praha - Strahov 17.40
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B9 1 Praha - Strahov 37.31
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B2 6 Praha-Stromovka 09.82
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B7 2 Praha-Stromovka 07.42
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B5 3 Praha - Strahov 17.52
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B14 1 Praha - Strahov 17.53