Karta atleta

Export do excelu
  • Žlutíř Marek
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.41 Šumperk 27.9.2016
300 m 38.59 Olomouc 2.5.2018
400 m 52.17 Vyškov 11.5.2019
400 m 52.78 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
600 m 1:31.98 Olomouc 23.8.2017
800 m 2:07.06 Praha - Eden 28.9.2017
800 m 2:21.13 h Ostrava 7.1.2017
1500 m 4:38.38 Stadion TJ Šumperk 19.9.2018
1500 m 4:59.12 h Ostrava 4.2.2017
2000 m 7:12.12 Olomouc 30.5.2016
2000 m 6:57.79 h Ostrava 17.1.2017
3000 m 11:14.87 Třinec 12.6.2016
3000 m 11:22.65 h Ostrava 8.2.2017
středoškolský pohár 2547 Stadion TJ Šumperk 19.9.2018
Přespolní běh 0:07:05 Hranice 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 52.17 Vyškov 11.5.2019
400 m 52.78 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
800 m 2:13.31 Olomouc 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B02 2 Hranice 52.89
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dci/B02 2 Opava 52.29
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dci 41 Šumperk 0674
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 1500 m/Dci Šumperk DNS
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 400 m/Dci Šumperk 53.18
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dci Stadion TJ Šumperk 2547
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 400 m/Dci/B03 2 Stadion TJ Šumperk 53.31
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 1500 m/Dci/B02 3 Stadion TJ Šumperk 4:38.38
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 52.76
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B02 3 Šumperk 53.78
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/M/B02 2 Přerov 38.62
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 7 Ostrava - Vítkovice 53.05
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B01 5 Břeclav 54.43
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 400 m/M/B01 8 Olomouc 54.05
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 800 m/Dci/F 7 Olomouc 2:08.87
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 300 m/M/B01 1 Olomouc 38.59
07.04.2018 Běžecký pohár OK 4. závod Běh vítězství (AK Šternberk) Přespolní běh/Dci Hranice 0:07:05