Karta atleta

Export do excelu
  • Pulese Alessandro
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 12.01 Kolín 08.05.2017
200 m 24.37 Praha - Přátelství 19.05.2017
200 m 24.29 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1000 m 3:10.13 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
60 m překážek 09.40 h Praha-Stromovka 03.12.2016
pohár rozhlasu 1776 Kladno 24.05.2017
sedmiboj hala 3425 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
vrh koulí 4kg 12.09 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 5kg 09.77 Praha - Děkanka 09.05.2017
vrh koulí 5kg 10.02 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok daleký 6.09 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
skok daleký 6.15 h Praha - Stromovka 22.01.2019
trojskok 13.12 Praha - Eden 28.08.2018
trojskok 13.41 h Praha-Strahov 18.01.2019
skok o tyči 2.50 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok vysoký 1.54 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.83 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok daleký 6.15 h Praha - Stromovka 22.01.2019
trojskok 13.41 h Praha-Strahov 18.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) dálka/Dci 11 Opava 5.86
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) trojskok/Dci Opava 12.98
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci/F 9 Jablonec nad Nisou 6.09
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci/F 7 Jablonec nad Nisou 12.17
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci Praha - Přátelství 6.19
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B04 2 Praha - Přátelství 12.29
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B07 4 Praha - Přátelství 26.03
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha - Eden 13.12
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dci 7 Ostrava 12.81
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B5 3 Praha-Stromovka 24.29
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dci Praha-Stromovka 13.23
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 7 Praha-Stromovka 07.70
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 15 Praha-Stromovka 5.70
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Dci Praha - Strahov 12.27
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/J/F MS Praha - Strahov 12.80