Karta atleta

Export do excelu
  • Vandrovec Václav
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér Pavel Zamec
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:00.29 Olomouc 25.05.2019
1000 m 2:39.24 Zlín 18.08.2018
1500 m 4:09.09 Břeclav 31.08.2019
1500 m 4:08.81 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
2000 m 6:06.1 Přerov 24.07.2019
3000 m 08:51.37 Praha-Juliska 23.06.2018
3000 m 08:43.90 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
5000 m 15:13.74 Hradec Králové 18.05.2019
hodinovka běh 16633 Přerov 22.10.2019
2000 m překážek 6:23.34 Břeclav 14.09.2019
Přespolní běh 14:04 Dolní Dobrouč 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:08.81 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
3000 m 08:43.90 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F 4 Hranice 4:20.93
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 4:13.06
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 5000 m/U23M 7 Ostrava 15:20.09
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 5000 m/M/F Šumperk 15:29.68
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 1000 m/Dci/F Zlín 2:39.24
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F Hranice 4:11.39
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 3000 m/Dci 5 Praha-Juliska 08:51.37
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice 09:22.15
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F Hranice 4:21.08
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 09:43.14
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dci/F Břeclav 4:11.42
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 800 m/M/B1 8 Olomouc 2:05.07
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F Olomouc 09:02.92
01.05.2018 VC města Přerova v běhu mužů na 1500 m (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B01 4 Přerov 4:15.76
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci 7 Dolní Dobrouč 14:04
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Dci 7 Ostrava 09:09.56
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/F Ostrava 09:08.58
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci Ostrava 09:12.53