Karta atleta

Export do excelu
  • Blažek Michal
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.40 Hradec Králové 5.9.2018
60 m 07.31 h Jablonec nad Nisou 10.1.2018
100 m 11.29 Hradec Králové 18.5.2019
150 m 18.21 Trutnov 18.6.2016
150 m 19.60 h Jablonec nad Nisou 30.1.2016
200 m 22.70 Mladá Boleslav 25.5.2019
200 m 22.86 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 38.81 Brno 5.9.2016
400 m 51.88 Jablonec nad Nisou 25.8.2018
800 m 2:46.57 Hradec Králové 1.7.2014
1500 m 4:34.35 Břeclav 10.10.2017
60 m překážek 11.56 Jablonec nad Nisou 21.6.2014
60 m překážek 07.93 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m překážek 13.78 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
110 m překážek 14.41 Praha - Juliska 3.6.2019
200 m překážek 27.81 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
300 m překážek 38.81 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 57.83 Praha - Eden 28.9.2018
sprintérský trojboj 2253 Hradec Králové 5.9.2018
středoškolský pohár 2042 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1386 Hradec Králové 1.7.2014
hod oštěpem 600g 17.39 Hradec Králové 27.4.2015
hod kriketovým míčkem 46.97 Hradec Králové 1.7.2014
skok daleký 5.18 Brno 5.9.2016
skok daleký 4.39 h Jablonec nad Nisou 31.1.2015
skok vysoký 1.51 Hradec Králové 4.5.2016
skok vysoký 1.30 h Hradec Králové 3.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.44 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 11.29 Hradec Králové 18.5.2019
200 m 22.70 Mladá Boleslav 25.5.2019
110 m překážek 14.41 Praha - Juliska 3.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m př./J/B02 4 Praha - Eden 57.83
26.09.2018 Okresní kolo SAP - Hradec Králové + Rychnov n. Kněžnou strPohar/Dci 8 Hradec Králové 1271
26.09.2018 Okresní kolo SAP - Hradec Králové + Rychnov n. Kněžnou 400 m/Dci/B02 1 Hradec Králové 55.62
26.09.2018 Okresní kolo SAP - Hradec Králové + Rychnov n. Kněžnou 60 m/Dci/B04 1 Hradec Králové 07.55
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m př./M/B02 Ústí nad Labem DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B03 2 Hradec Králové 23.37
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/FB 5 Hradec Králové 11.52
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/J/R03 3 Hradec Králové 11.53
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 5 Hradec Králové 2253
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B01 3 Hradec Králové 07.40
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B01 5 Hradec Králové 11.54
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B01 5 Hradec Králové 23.23
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B03 3 Jablonec nad Nisou 51.88
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FB Mladá Boleslav 11.36
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R03 4 Mladá Boleslav 11.40
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R2 5 Praha-Juliska 11.51
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/R1 2 Praha-Juliska 39.63
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/F 5 Praha-Juliska 38.81
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 200 m/Dci Ústí nad Orlicí 23.14
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 300 m př./Dci MS Ústí nad Orlicí 40.48
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/FB 5 Nové Město nad Metují 11.39
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/R02 4 Nové Město nad Metují 11.45
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/R01 1 Nové Město nad Metují 11.41
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 300 m př./Dci/B01 2 Nové Město nad Metují 40.45
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/FA 5 Nové Město nad Metují 11.49
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B03 5 Kolín 23.55
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dci/F 4 Kolín 11.75
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dci/R03 1 Kolín 11.64
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 200 m/Dci/B02 1 Kolín 23.74
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/R01 Jablonec nad Nisou DNS
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m př./Dci/B01 1 Jablonec nad Nisou 08.31
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./Dci/B01 MS Praha - Stromovka 07.93
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B05 MS Praha - Stromovka 22.86
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/F Jablonec nad Nisou 08.07
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 4 Jablonec nad Nisou 07.39
10.01.2018 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 07.31
10.01.2018 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.15