Karta atleta

Export do excelu
  • Pechar Jiří
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Josef Nepomucký
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
60 m 06.89 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.77 Praha - Juliska 24.8.2019
150 m 18.09 Praha-Eden 11.5.2016
150 m 17.35 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 21.23 Györ 5.7.2018
200 m 21.89 h Ostrava 24.2.2018
300 m 37.09 Bílina 10.9.2016
300 m 35.25 h Praha - Stromovka 9.1.2018
400 m 49.79 Praha - Eden 3.9.2019
600 m 1:52.35 Praha-Jeseniova 22.5.2014
800 m 2:33.95 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 10.75 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m překážek 07.81 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m překážek 13.11 Trnava 24.9.2016
110 m překážek 13.76 Györ 5.7.2018
200 m překážek 26.25 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
300 m překážek 36.32 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m překážek 54.47 Kolín 18.6.2017
pětiboj 1753 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
hod kriketovým míčkem 31.60 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
skok daleký 4.29 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
skok vysoký 1.10 Praha-Podvinný Mlýn 29.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.89 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.77 Praha - Juliska 24.8.2019
200 m 21.80 Praha - Eden 15.6.2019
400 m 49.79 Praha - Eden 3.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 110 m př./Dci/R1 3 Buenos Aires 14.16
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 110 m př./Dci/FB Buenos Aires 13.95
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 110 m př./Dci/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 14.73
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 110 m př./Dci/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 14.34
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 MS Praha - Podvinný mlýn 22.06
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 110 m př./Dci MS Praha - Podvinný mlýn 14.70
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Přátelství 11.13
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./Dci/B01 1 Praha - Přátelství 14.24
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B01 1 Praha - Eden 37.02
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 10.94
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 110 m př./Dci/R4 2 Györ 13.83
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 110 m př./Dci/S3 2 Györ 13.76
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dci/R4 2 Györ 21.31
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 110 m př./Dci/F 6 Györ 13.97
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dci/S3 2 Györ 21.23
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dci/F Györ 21.31
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B01 1 Pacov 21.95
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/R1 1 Praha-Juliska 13.88
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/F Praha-Juliska 13.77
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/R1 1 Praha-Juliska 38.63
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dci/F Praha-Juliska 36.32
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Juliska 10.99
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 1 Praha - Juliska 14.18
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Juliska 21.73
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B2 1 Ptuj 21.70
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 110 m př./Dci/B2 1 Ptuj 14.72
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./Dci Praha 13.83
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/F Praha - Eden 14.43
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R01 1 Praha - Eden 14.09
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 1 Praha - Eden 37.79
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B01 1 Praha-Stromovka 10.86
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m př./Dci/B02 1 Praha-Stromovka 37.33
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 10.94
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B01 Kladno DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R01 2 Kladno 10.93
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Juliska 21.85
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Juliska 11.01
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 1 Praha - Juliska 14.08
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R1 1 Ostrava 22.55
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/F Ostrava 21.89
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R1 1 Ostrava 07.90
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/F Ostrava 07.87
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B02 1 Jablonec nad Nisou 07.99
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 07.01
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B1 1 Praha-Stromovka 22.23
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA Praha-Stromovka 07.01
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 1 Praha-Stromovka 07.04
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FA Praha-Stromovka 07.81
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 1 Praha-Stromovka 07.90
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci Praha-Stromovka 07.93
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B4 2 Praha-Stromovka 22.22
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m př./Dci Nehvizdy 07.93
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m/J Nehvizdy 07.03
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 1 Praha - Stromovka 08.02
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 35.25