Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Podaný
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Kučera Josef
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 h Praha - Strahov 10.12.2017
60 m 07.92 Kolín 22.08.2018
100 m 11.93 Kolín 01.05.2019
150 m 24.60 Vlašim 13.06.2014
150 m 22.26 h Praha - Strahov 21.02.2015
200 m 25.24 h Praha - Strahov 21.01.2017
200 m 24.06 Kladno 11.05.2019
300 m 39.74 Stará Boleslav 13.09.2017
300 m 37.33 h Bratislava 26.01.2019
400 m 52.70 h Praha - Strahov 12.01.2019
400 m 50.99 Kolín 25.05.2019
500 m 1:08.66 h Bratislava 26.01.2019
800 m 2:08.22 h Praha - Stromovka 20.01.2018
800 m 2:00.82 Litomyšl 08.06.2019
1000 m 3:51.22 Kladno 28.09.2014
1500 m 6:39.36 h Praha-Strahov 16.02.2013
1500 m 4:44.86 Stará Boleslav 07.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.62 h Praha-Strahov 12.01.2014
60 m překážek (0.76) 12.17 Vlašim 11.05.2014
60 m překážek (0.84) 09.41 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.91) 08.91 h Praha - Strahov 08.12.2018
60 m překážek (0.99) 09.06 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m překážek (0.84) 15.94 Kolín 26.08.2016
110 m překážek (0.91) 16.08 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m překážek (0.76) 29.52 Kolín 26.08.2016
300 m překážek (0.84) 40.74 Opava 28.09.2018
400 m překážek (0.91) 55.43 Pardubice 22.06.2019
skok vysoký 1.40 h Čáslav 22.12.2017
skok vysoký 1.62 Čáslav 08.10.2018
skok o tyči 2.70 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok o tyči 3.00 Čáslav 16.09.2019
skok daleký 4.14 Ústí nad Orlicí 22.08.2015
trojskok 11.28 Čáslav 12.10.2018
vrh koulí 4kg 08.74 Čáslav 28.09.2016
vrh koulí 5kg 08.72 Stará Boleslav 06.10.2018
hod diskem 1kg 15.11 Čáslav 28.09.2016
hod diskem 1,5kg 21.89 Stará Boleslav 07.10.2018
hod oštěpem 600g 29.79 Čáslav 10.10.2015
hod oštěpem 700g 33.72 Stará Boleslav 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 32.20 Kolín 31.05.2013
pětiboj 0603 Kladno 30.04.2014
desetiboj [Dci] 4880 Stará Boleslav 07.10.2018
sprintérský trojboj 1807 Kolín 22.08.2018
vrhačský trojboj 0904 Čáslav 15.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Kolín 22.08.2018
100 m 12.47 Kolín 22.08.2018
200 m 24.35 Kolín 22.08.2018
300 m 37.49 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 55.46 h Praha - Strahov 13.01.2018
400 m 51.51 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
800 m 2:08.22 h Praha - Stromovka 20.01.2018
800 m 2:04.54 Kolín 08.05.2018
1500 m 4:44.86 Stará Boleslav 07.10.2018
60 m překážek (0.91) 08.91 h Praha - Strahov 08.12.2018
110 m překážek (0.91) 16.08 Praha-Juliska 23.06.2018
300 m překážek (0.84) 40.74 Opava 28.09.2018
400 m překážek (0.91) 58.24 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
skok vysoký 1.62 Čáslav 08.10.2018
skok o tyči 2.96 Čáslav 12.10.2018
skok o tyči 2.70 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok daleký 5.32 Stará Boleslav 06.10.2018
trojskok 11.28 Čáslav 12.10.2018
vrh koulí 5kg 08.72 Stará Boleslav 06.10.2018
hod diskem 1,5kg 21.89 Stará Boleslav 07.10.2018
hod oštěpem 700g 33.72 Stará Boleslav 07.10.2018
desetiboj [Dci] 4880 Stará Boleslav 07.10.2018
sprintérský trojboj 1807 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.91)/Dci Praha - Strahov 08.91
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/J 4 Praha - Strahov 2.70
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/J/B04 1 Praha - Strahov 37.49
12.10.2018 Oddílové závody ve skoku o tyči a trojskoku (AC Čáslav z.s.) trojskok/Dci 4 Čáslav 11.28
12.10.2018 Oddílové závody ve skoku o tyči a trojskoku (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/Dci Čáslav 2.96
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Dci 4 Čáslav 5.30
08.10.2018 Oddílové závody ve skoku do výšky (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Dci Čáslav 1.62
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci Stará Boleslav 12.31
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dci Stará Boleslav 52.79
07.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Dci Stará Boleslav 4:44.86
07.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci Stará Boleslav 21.89
07.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav 33.72
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 4 Stará Boleslav 08.72
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Dci Stará Boleslav 5.32
07.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Dci Stará Boleslav 2.85
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dci Stará Boleslav 1.55
07.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 1 Stará Boleslav 16.41
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 1 Opava 40.74
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dci/B01 8 Opava 52.94
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 3 Jablonec nad Nisou 51.51
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 40.76
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R3 7 Ostrava 52.70
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R3 8 Ostrava 59.03
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Vlašim 17.41
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Dci/F 1= Vlašim 2.70
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Dci/B01 3 Vlašim 53.19
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Čáslav 62.01
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B02 2 Čáslav 52.54
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M 13 Kolín 1807
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 3 Kolín 12.47
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B3 1 Kolín 24.35
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B3 7 Kolín 07.92
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/J/B02 MS Jablonec nad Nisou 52.05
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 2 Ústí nad Orlicí 58.24
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B02 3 Ústí nad Orlicí 54.20
25.06.2018 Domácí závody ve skoku o tyči (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/Dci Čáslav 2.61
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/R3 7 Praha-Juliska 16.08
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/R1 4 Praha-Juliska 40.79
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 110 m překážek (0.91)/Dci MS Ústí nad Orlicí 16.48
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 300 m překážek (0.84)/Dci MS Ústí nad Orlicí 41.97
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B03 1 Pardubice 53.41
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Pardubice 58.70
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Kolín 16.13
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Dci Kolín 2.50
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Kolín 41.33
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Kladno 42.37
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/F Kladno 2:06.21
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/B02 3 Litomyšl 2:05.82
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Litomyšl 60.13
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 800 m/Dci/F Kolín 2:04.54
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Stará Boleslav 42.26
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dci/F 5 Stará Boleslav 2:10.04
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 17.61
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 400 m/M 4 Kolín 54.45
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci Dolní Dobrouč DNS
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/R1 8 Ostrava 2:09.73
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B1 9 Ostrava 2:14.03
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 7 Ostrava 09.58
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/F MS Praha - Stromovka 10.00
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/J/F MS Praha - Stromovka 2:08.22
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Praha - Strahov 09.35
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B3 3 Praha - Strahov 55.46