Karta atleta

Export do excelu
  • Wijas Antonín
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Ludvík Svoboda
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.09 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 07.16 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 11.07 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 17.02 Opava 1.10.2016
150 m 17.14 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 21.81 Praha - Eden 15.6.2019
300 m 35.65 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 36.63 h Praha-Strahov 17.12.2016
400 m 50.07 Sušice 19.5.2019
400 m 51.37 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
800 m 3:15.82 Praha 1.5.2013
1000 m 3:05.52 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
60 m překážek 10.86 Praha 25.9.2014
60 m překážek 08.00 h Praha-Stromovka 23.1.2018
100 m překážek 13.52 Bílina 10.9.2016
110 m překážek 13.88 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
200 m překážek 30.04 Plzeň 12.9.2015
300 m překážek 39.08 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
středoškolský pohár 1327 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 0805 Praha 1.5.2013
sedmiboj hala 4211 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
hod diskem 1,5kg 23.54 Praha - Podvinný mlýn 22.8.2017
hod kriketovým míčkem 33.69 Praha 1.5.2013
vrh koulí 3kg 09.99 Praha 18.9.2014
vrh koulí 4kg 10.76 Praha-Eden 11.5.2016
vrh koulí 5kg 11.51 Praha - Eden 28.8.2018
vrh koulí 5kg 11.14 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
skok daleký 5.83 Praha-Eden 11.5.2016
skok daleký 5.96 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017
skok vysoký 1.45 hřiště ZŠ Campanus 4.5.2015
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.16 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 11.07 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 21.81 Praha - Eden 15.6.2019
400 m 50.07 Sušice 19.5.2019
60 m překážek 08.31 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 28= Ostrava - Vítkovice 1327
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 13 Ostrava - Vítkovice 5.94
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 51.37
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dci/B01 3 Opava 51.01
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B02 1 Jablonec nad Nisou 51.73
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 5kg/Dci 6 Praha - Přátelství 11.18
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 8 Praha - Eden 11.51
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 Praha - Juliska DNF
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B01 2 Praha - Juliska 14.41
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 4 Praha - Eden 35.65
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 3 Praha - Eden 07.09
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/R2 1 Ostrava 08.20
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dci/F Ostrava 08.06
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 2 Praha-Stromovka 07.17
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci Praha-Stromovka 08.00
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 1 Praha-Stromovka 08.12
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 6 Praha-Stromovka 07.21